Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Pod pewnymi względami lepiej trzymać się tradycji, to mocna strona ludzi spod znaku Raka. Spodobał mi się ten obrazek:


Obrazek


A jakie cechy Wy cenicie u Raków solarnych i lunarnych?Józefina Jagodzińska edytował(a) ten post dnia 08.08.11 o godzinie 13:21
Beata Nowak

Beata Nowak Właściciel, ABC
Dusza Ciało Umysł
Beata Nowak

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Ha! Dobre:-))). Jestem rakiem z pierwszego dekanatu( 28.06)-wkrótce urodziny- czkam na MOC!
Agnieszka Ewa Z.

Agnieszka Ewa Z. tłumacz medyczny i
przysięgły języków:
hebrajskiego i
ara...

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Beata Nowak:

czkam na MOC!


A ja bym tam MOCY nie lekceważyła ;-))
(Rak z drugiego dekanatu)
Agnieszka Mazur (Wróbel)

Agnieszka Mazur (Wróbel) Buyer, Alstom
Konstal S. A.

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Rak i jego klimaty: „lubię gołabki takie jak robi moja mama”, „nie krytykuj mojego plecaka” (mam go od 8 klasy podstawówki), „na pewno się nie uda, po co cos zmieniac, tak jest dobrze, inni przeciez maja gorzej”, oraz rózne fochy, nieśmiałość, która sprawia, że przez 3 godziny z rzedu na imprezie rak się nie odezwie. W zamian za to niesamowita lojalnośc, chęc pomocy, ciepło, przywiązanie, skromność. Rak marzy o stabilizacji, małym domku z ogródkiem, wakacjach koniecznie nad wodą. Jakie są Wasze doświadczenia z Rakami?

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Och te klimaty Raczkowe-uczuć, współczucia i wrażliwości. Albo marzeń na jawie lub pięknej twórczości, gdzie z wyobraźni książę albo żebrak na zmianę zaklęciami różnymi przemawia. Niekiedy długiej pamięci do tego co odeszło i wrócić się nie da, albo intuicyjne odczucia gadające z ostrożnością. To też wspomnienie macierzyństwa, albo poczucie bezpieczeństwa i domowe pielesze. To też czasem przywiązanie do stanu posiadania albo zbytni sentymentalizm, a nawet zgryźliwość, bo jak na wodzie tylko jeden odcień uczuć widzieć? Może to też widzenie, gdy w różnych stanach uczuć oceanu- przez też smutek i cierpienia czy pocałunek Skorpina, rodzi się w nas kropelka oceanu- współczucia, która wypełnia dzban do pełna.
Włodzimierz Zylbertal

Włodzimierz Zylbertal badacz, wynalazca,
doradca,
popularyzator,
nauczyciel, pu...

Temat: Klimaty spod znaku Raka

(fragmencik mojej powstającej właśnie książeczki "Jak pisać horoskopy gazetowe")
RAK
"O nim to powiada Mały Książę "sercem widzi się najlepiej". Bo zodiakalny Rak, to taki już ktoś, że wszystko, co widzi, słyszy i czuje - bierze "do siebie". Wszystko wkoło siebie (i w sobie też) analizuje pod kątem swoich odczuć. Stąd wielka zmienność jego nastrojów, stąd łatwo o obraźliwość i przeczulenie. Jednocześnie co sprytniejsze Raki korzystają z tej właściwości, manipulując otoczeniem aż miło. Tą oto metodą nasz neurasteniczny hrabia nie raz i nie dwa dostaje w życiu sporo, pozornie nie robiąc nic. Jest Rak naturą trochę psią: raz, że sam się przywiązuje do ludzi, których poznał i z którymi trochę już pobył, dwa, że i w drugą stronę to samo: kto go oswoi, ten ma. Oswojony - bywa wzorem wierności i opiekuńczości. Jednak jeśli zwiedziemy jego zaufanie (a pamiętajmy, że Rak czuje sercem, nie zaś analizuje realne fakty), nie ma takiej złośliwości, której nam nie zrobi, ani takiej kalumni na nasz temat, której nie rozniesie, gdzie tylko może. "

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Włodzimierz Zylbertal:
(fragmencik mojej powstającej właśnie książeczki "Jak pisać horoskopy gazetowe")
RAK
no w gazetowych horoskopach tak bywa, gdy zapominamy, ze po spirali życia idziemy nie tylko jako- ja, czy my oni, albo moje, wasze, ale że dane jest nam wszystkim czucie i logiczne myślenie, by w szacunku do innych nie widzieć sam znak, a człowieka i każde istnienie :))) może doczekamy się kiedyś, że Lew, Rak i Kozioł zatańczą razem w braterstwie :)))

konto usunięte

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Nie bałdzo rozumiem ...:-)
Lew -rak , wiadomo
ale Kozioł -rak to chyba tańcza zgodnie?
Anita F.

Anita F. "Życie jest
jednokierunkową
ulicą - i to ty
nadajesz mu k...

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Rak - zgryźliwość, niesamowicie cięty język (dobry mówca), złośliwość, użalanie się nad sobą, melancholijny, zmienne nastroje... zmienne nastroje od depresji do szalonego śmiechu, niesamowity manipulant,trudny we współżyciu, zazdrośnik nie z tej ziemi.
Jednak ma też pozytywne cechy: wrażliwy, uczuciowy,uduchowiony, chętnie niosący pomoc, kochliwy( i wcale nie taki nieśmiały),inteligentny, "dusza towarzystwa",nie można z nim się nudzić, nieobliczalny(zarówno pozytywnie jak i negatywnie).

Oczywiście każdy Rak będzie inny, w zależności od liczby drogi życia, chińskiego roku w którym się urodził i żywiołu...mój znajomy Rak jest numerologiczną 7/rok Kozy/żywioł ogień
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Ponowię pytanie:

A jakie cechy Wy cenicie u Raków solarnych i lunarnych?

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Empatię.
Beata Nowak

Beata Nowak Właściciel, ABC
Dusza Ciało Umysł
Beata Nowak

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Agnieszko, ja tej mocy nie lekceważę! dlatego na niż czekam:-)!
Beata Nowak

Beata Nowak Właściciel, ABC
Dusza Ciało Umysł
Beata Nowak

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Oczywiście powinno być na nią! ( a nie na niż HIHIHI)
Agnieszka Ewa Z.

Agnieszka Ewa Z. tłumacz medyczny i
przysięgły języków:
hebrajskiego i
ara...

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Freudowskie pomyłki :P
Beata Nowak

Beata Nowak Właściciel, ABC
Dusza Ciało Umysł
Beata Nowak

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Być może :-), wszak nic nie dzieje się bez przyczyny :-)!
Dorota R.

Dorota R. Nestle Polska SA

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Józefina Jagodzińska:
Ponowię pytanie:

A jakie cechy Wy cenicie u Raków solarnych i lunarnych?

Dbanie o rodzinę i świetną pamięć :) Obydwie te cechy bardzo lubię u Raków, choć jednocześnie czasem doprowadzają mnie do szału - zarówno nadmiar rodzinności, jak i zbyt dobra pamięć ("bo w 1992 u cioci Jadzi to...") :))))

Księżyce w Raku to skarby, mieć takiego w rodzinie to prawdziwe szczęście :)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Minął Rok, Raki znów mają urodziny :)

Wszystkiego najlepszego!

Słońce przeszło do znaku Raka wczoraj o 1.08, drogie Raki, wszystkiego najlepszego! :) To będzie dla Was dobry rok, bo w momencie ingresu Słońca Księżyc także jest w tym znaku. Możecie zacząć wszystko od nowa :)


Obrazek
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Inne wątki o Rakach:

http://www.goldenline.pl/forum/156141/cechy-raka

http://www.goldenline.pl/forum/2949910/te-straszne-rak...

Anna Dymna, nasza wspaniała aktorka spod znaku Raka:
http://www.goldenline.pl/forum/2493468/anna-dymna-konc...Józefina Jagodzińska edytował(a) ten post dnia 22.06.12 o godzinie 10:49
Beata M.

Beata M. "[...] kiedy się
uczysz czegoś nowego
musisz być dla
sie...

Temat: Klimaty spod znaku Raka

Pamięć fotograficzna Raków uwielbiam, lubię też to ich grzebanie w przeszłości, takie...szukanie genealogicznych drzew, taki "archeolog" ;)))
Ale co spotykam kobiety spod Raka, owszem są rodzinne (głównie jeśli chodzi o dzieci ale nie o partnera) ale waleczne :)))
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Klimaty spod znaku Raka

O tak :) Są fantastycznymi historykami, znają sagi rodzinne, często mają piękne kolekcje starej broni i win :)



Wyślij zaproszenie do