konto usunięte

Temat: Ankieta instruktorzy i amatorzy fitnessu

Jestem studentom i prowadze badania nt. nawyków żywieniowych osób uprawiajacych fitness
Proszę o uzupełnienie ankiety zarówno przez INSTRUKTORÓW jak i AMATORÓW FITNESSU

http://www.ankietka.pl/ankieta/60673/odzywianie-sie-os...

BARDZO DZIEKUJE!!!!
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Temat: Ankieta instruktorzy i amatorzy fitnessu

Naprawdę miałam dobre chęci, ale w połowie odpuściłam, bo trafił mnie przysłowiowy szlag.
Po pierwsze ta ogromna tabela czyli punkt 15 : "Jak często spożywa Pan(i) poniższe produkty?" powinna być tak skonstruowana, aby móc mieć podgląd w tym samym momencie na całość, bo przesuwając suwakiem w dół nie widzę tytułu kolumny w górze, po pewnym czasie dopiero zorientowałam się, że jest jeszcze rubryka 'rzadziej' oraz 'nie spożywam'. Poza tym takie masło maślane z tą ilością spoż. prod. w tygodniu. Tu 4-6 razy w tygodniu lub np. 2 razy dziennie i jak to sumować?
Inna kwestia to brak doprecyzowania o co dokładnie chodzi w pkt. 5 bo dla mnie to nie jest oczywiste.
Raz piszesz 'odżywki białkowo-węglowodanowe' - czy chodzi o tzw. bulki?
Następnie 'węglowodanowo-białkowe' i tu już wskazujesz na gainery.
Dalej znowu 'odżywki energetyczne (węglowodanowe)' i tu pytanie czy masz na myśli izotoniki/energizery?
Nie wiedziałam też jak potraktować wskazanie na suplementy uzupełniające niedobór witamin (np. witamina A, witaminy A+E i inne)/uzupełniające niedobór minerałów (np. Magnez i inne)/suplementy wieloskładnikowe (np. komplesy witamin Centrum).
Czy zaznaczając opcję suplementy wieloskładnikowe gdzie zawarte są dwa pierwsze odnośniki jest to dla Ciebie wystarczające czy może powinnam też zaznaczyć osobno tę poz. dotyczącą witaminy A+E i magnezu czy może jest to opcja przewidziana tylko dla osób stosujących w/w, a z kolei nie przyjmujących suplementów wieloskładnikowych?
Jak potraktować temat kiedy jest się zarówno trenerem jak i uczestnikiem zajęć, wypełnić ankietę 2 razy czy zdecydować się na jedną z opcji?I na koniec picie napojów różnorakich, np. jaka dla Ciebie ma być różnica czy piję ponad 1 litr dziennie czy kilka razy w tygodniu? Osobiście wypijam średnio 3 litry wody niegazowanej (głównie mineralnej, ale źródlana też się zdarza) dziennie.
Czy może chodzi o to, że np. ktoś po szklance dziennie tylko pije w/w, ale właśnie z naciskiem na codziennie więc suma sumarum wychodzi, że spożywa ów płyn kilka razy w tygodniu jakby nie patrzeć. Można by zatem zaznaczyć, że ten ktoś pije 250ml (1 szklankę) w trakcie dnia i dalsza opcja czyli 'kilka razy w tygodniu' jest dla mnie już niezasadna.

Wybacz, ale dawno nie widziałam tak merytorycznie kiepsko skonstruowanej ankiety.
Może się czepiam, ale wychodzę z założenia,że jak mam coś robić to powinnam to robić dobrze, a nie na odwal się!
Anna Bugaj

Anna Bugaj Tłumaczenia,
Zarządzanie
projektami
kulturalnymi, Nauka

Temat: Ankieta instruktorzy i amatorzy fitnessu

dokładnie! zgadzam się z Magdą - ciężko wypełnia się ankietę, jeśli pytania nie są precyzyjne, w dodatku wynik takiej ankiety też nie będzie wartościowy.

Następna dyskusja:

Poszukiwani Instruktorzy do...




Wyślij zaproszenie do