konto usunięte

Temat: pogaduchy

:)

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Magdalena B.:
A ja mam dla Was inną propozycję, dziewczyny. :) Edytujcie swoje wypowiedzi, żeby były na temat i - zapraszam na Pogaduchy

„Się robi”, Szefowo ;)

Monika M.:

A Ania to mam wrażenie, że koło w samochodzie zmienia:P:P

Ja Ci dam koło! :D


Obrazek


PS
Jadłyście już jakiegoś pączka?

http://www.paczekdlaciebie.pl/725668 ;)Anna Florentyna P. edytował(a) ten post dnia 31.01.08 o godzinie 13:42
Monika M.

Monika M. www.promama.pl

Temat: pogaduchy

A ja myślałam, że nas wyganiasz do innej grupy:P:P:P

Pączek fajny, tyle że apetyt wzmaga... a ja jeszcze nie jadłam!!!!!

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Monika M.:
A ja myślałam, że nas wyganiasz do innej grupy:P:P:P

Pączek fajny, tyle że apetyt wzmaga... a ja jeszcze nie jadłam!!!!!


Gdzie tam wyganiam... A odnosząc się do Twojej wypowiedzi z innego tematu...:
Monika M.:

[Karolina Ida i Ania zmieniły zdjęcia - mam teraz wrażenie, że rozmawiam z kimś zupełnie innym:P:P:P Karoliny nie można rozpoznać!!! A Ania to mam wrażenie, że koło w samochodzie zmienia:P:P

... też mam wrażenie, że rozmawiam z kimś innym ;)
Monika M.

Monika M. www.promama.pl

Temat: pogaduchy

Odnoszę się do wypowiedzi Karoliny Idy w temacie "np."...

Karolino, na tamtym zdjęciu nie miałaś okularów i włosy zdawały się blond... a tu - nosisz okulary, masz jakby krótsze włosy i zdaje się, że kolor ich bliżej brązu czy kasztanu... to jak Ty naprawdę wyglądasz?????

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Anna Florentyna P.:
Ja Ci dam koło! :D


Faktycznie, do konia mechanicznego cokolwiek niepodobny ;)
Czy to jest Twój własny koń i na nim też jeździsz? :)

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Monika M.:
Odnoszę się do wypowiedzi Karoliny Idy w temacie "np."...

Karolino, na tamtym zdjęciu nie miałaś okularów i włosy zdawały się blond... a tu - nosisz okulary, masz jakby krótsze włosy i zdaje się, że kolor ich bliżej brązu czy kasztanu... to jak Ty naprawdę wyglądasz?????


Noszę okulary, ale zapewniam, że one są ściągalne! :D
A włosy mam blond, ale ciemny. I wiele zależy od:
a. pory roku,
b. oświetlenia,
c. fotografa
d. aparatu, którym robi się zdjęcie.

To połówkowe moje to porządna cyfrówka, a to obecne - autoportret zrobiony kamerką internetową na potrzeby mojego bloga. Hy, hy.

A zdjęcia jakieś mam w necie. Zaraz Wam prześlę.Karolina Ida Kamińska edytował(a) ten post dnia 31.01.08 o godzinie 15:41

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Karolina Ida Kamińska:
Monika M.:
Odnoszę się do wypowiedzi Karoliny Idy w temacie "np."...

Karolino, na tamtym zdjęciu nie miałaś okularów i włosy zdawały się blond... a tu - nosisz okulary, masz jakby krótsze włosy i zdaje się, że kolor ich bliżej brązu czy kasztanu... to jak Ty naprawdę wyglądasz?????


Noszę okulary, ale zapewniam, że one są ściągalne! :D
A włosy mam blond, ale ciemny. I wiele zależy od:
a. pory roku,
b. oświetlenia,
c. fotografa
d. aparatu, którym robi się zdjęcie.

To połówkowe moje to porządna cyfrówka, a to obecne - autoportret zrobiony kamerką internetową na potrzeby mojego bloga. Hy, hy.


A! To faktycznie wiele wyjaśnia :) Myślałam, że całkowicie zmieniłaś swój image ;)

konto usunięte

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Magdalena B.:

Faktycznie, do konia mechanicznego cokolwiek niepodobny ;)
Czy to jest Twój własny koń i na nim też jeździsz? :)

Mój własny koń, a konkretnie – moja własna klacz :) Niestety, niewiele na niej do tej pory jeździłam, m.in. dlatego, że od czasu, gdy stałam się jej właścicielką (czyli od końca sierpnia ubiegłego roku) dwa razy byłam poważnie kontuzjowana. Raz w związku z nią, ale z własnej winy – kobyła jest wyższa o dobrych kilkanaście (a nawet kilkadziesiąt, bo 20–30 chyba można zaliczyć do kategorii „kilkadziesiąt”?) centymetrów od koni, na których kiedyś jeździłam, w dodatku poprzednio w siodle siedziałam w 2002 roku, i przy zsiadaniu źle wyliczyłam odległość. Skutek – bardzo twarde lądowanie na kości ogonowej. Po tej pierwszej jeździe zdążyłam tę kość ogonową wykurować, zaliczyć drugą jazdę (tym razem zsiadłam bezpiecznie), po czym... ratowałam małego kota i naderwałam sobie więzadła w kolanie :D Aktualnie kobyłka służy głównie „do kochania”, ale może wiosną będzie już lepiej.Anna Florentyna P. edytował(a) ten post dnia 06.03.08 o godzinie 10:07
Monika M.

Monika M. www.promama.pl

Temat: pogaduchy

Karolina Ida Kamińska:
http://picasaweb.google.com/idakaminska/Ida02?authkey=...

O.


Bardzo ładne:)

Też sobie zmieniłam - a co...:) Dziecię mam ładne... najniebieściejsze oczy pod słońcem:)Monika M. edytował(a) ten post dnia 31.01.08 o godzinie 21:19
Katarzyna Szach-Bolaczek

Katarzyna Szach-Bolaczek Makijaż tekstu.
Zapraszam!
www.MakijazTekstu.pl

Temat: pogaduchy

o, Moniko, tu dowaliłaś!!
:D

najniebieściejsze?!
nie, nie, to mój ma najniebieściejsze!!

no i w ogóle jest miszczem :D

(też miał loki do ramion, ale mu styczniu maszynką na 15 mm przejechałam)
Monika M.

Monika M. www.promama.pl

Temat: pogaduchy

:)

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Karolina Ida K.:
Niektóre wypowiedzi członków grupy (związane z wciąż, moim zdaniem, dyskusyjną sprawą zablokowania Jerzemu dostępu do tego forum), są usuwane bez komentarza i zgody tych, którzy je zamieścili.

Uważam, że to nie fair i mam na myśli nie tylko ten konkretny temat, ale w ogóle sprawę kasowania czyichś wypowiedzi.

Owszem, można wątek np. zamknąć, wcześniej informując o tym, że zostanie zamknięty i - dajmy na to - przeniesiony na grunt prywatny. Uważam przy tym, że jeśli ktoś zdąży nie zgodzić się na zamknięcie wątku – należy to uszanować.
Można też - jeśli na wątek składa się tylko jedna wypowiedź - poinformować prywatnie jego autora, że chcemy usunąć wpis.
Z podaniem powodu.

Przy okazji proszę Magdę o zdjęcie ze mnie funkcji moderatora – nie chciałam podejmować własnych działań wbrew założycielce grupy, jednak nie identyfikuję się i tym samym nie chcę być identyfikowana z takimi działaniami.

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Dominik Koza:
To tu się kasuje wypowiedzi? Chętnie dowiem się więcej, nie lubię angażować treści w grupy nadmiernie moderowane.

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Na treści, które nie są związane z pracą korektora, przeznaczony jest ten wątek.
Pozdrawiam.

PS Temat Jerzego został zamknięty i informowałam o tym, dlaczego. Jeżeli ktoś uważa, że powoływałam się tylko na wypowiedzi z forum, informuję, iż opinie na temat jego "działalności" otrzymywałam również prywatnie. Dałam szansę Jerzemu, nie skorzystał z niej. Czy tak trudno zamienić atak na normalną prośbę? Nie wszystkim forma ataku odpowiada. Ci, którzy mają na to ochotę, mogą rozmawiać z Jerzym prywatnie i w innych grupach, w czym problem?
A jeżeli chodzi o moderowanie grup, proszę zapoznać się z regulaminem GoldenLine.Magdalena B. edytował(a) ten post dnia 15.02.08 o godzinie 12:03
Agnieszka Musialik

Agnieszka Musialik Stowarzyszenie
Aletheia, Zajęcia
Twórcze i Warsztaty
Arty...

Temat: pogaduchy

Magdalena B.:
PS Temat Jerzego został zamknięty i informowałam o tym, dlaczego. Jeżeli ktoś uważa, że powoływałam się tylko na wypowiedzi z forum, informuję, iż opinie na temat jego "działalności" otrzymywałam również prywatnie. Dałam szansę Jerzemu, nie skorzystał z niej. Czy tak trudno zamienić atak na normalną prośbę? Nie wszystkim forma ataku odpowiada. Ci, którzy mają na to ochotę, mogą rozmawiać z Jerzym prywatnie i na innych grupach, w czym problem?
>

Kurczę, aż się zainteresowałam tym Jerzym :)
Co zrobił Jerzy? :)

PS Kiedyś bardzo lubiłam imię Jerzy, bo kojarzyło mi się z jeżykiem :)
Dominik Koza

Dominik Koza ogarniacz /
rozwijacz, Hand Made

Temat: pogaduchy

Magdalena B.:
A jeżeli chodzi o moderowanie grup, proszę zapoznać się z regulaminem GoldenLine.

Magdaleno,

odsyłać do regulaminu GL po pytaniu o ewentualne nadmierne moderowanie? Nielogiczne. ;) Cytować w dwóch wiadomościach, odpowiadać w trzeciej - podobnie.

Z mojej strony ciekawość, bez zadziorności, więc i przy tym pozostańmy. ;)

konto usunięte

Temat: pogaduchy

Dominik Koza:
Magdalena B.:
A jeżeli chodzi o moderowanie grup, proszę zapoznać się z regulaminem GoldenLine.

Magdaleno,

odsyłać do regulaminu GL po pytaniu o ewentualne nadmierne moderowanie? Nielogiczne. ;)


To było raczej do wszystkich, kilka razy pojawiło się już to pytanie ;)

Cytować w dwóch wiadomościach, odpowiadać w trzeciej - podobnie.

Też prawda - mogłam to przenieść inaczej - obiecuję poprawę ;)

Z mojej strony ciekawość, bez zadziorności, więc i przy tym pozostańmy. ;)

:)
Dorota S.

Dorota S. małpa
człekokształtna

Temat: pogaduchy

Witam na pogaduchach:)

Rozumiem, że tu sobie prywatnie gadamy, więc chciałam się przedstawić , bo od niedawna sobie tu z wami wszystkimi dyskutuję.

Dużo się tu od was nauczyć można, a już mi parę razy szybko pomogliście, no więc witam i pozdrawiam:):):)

A propos pracy, nie macie problemów z oczami? Ja ostatnio wzięłam do domu tyle roboty, że mam wrażenie, że ślepnę... Świetlik nie pomaga, może znacie jakieś domowe sposoby na oczy spuchnięte i przekrwione gały?:)Dorota S. edytował(a) ten post dnia 24.05.11 o godzinie 12:38

Następna dyskusja:

babskie pogaduchy




Wyślij zaproszenie do