Karolina K.

Karolina K. BPM _ Heineken

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

ja w zasadzie juz tylko na

Atonement
Away from her
I'm not there.

mam nadzieje ze bedzie warto.
Olga Helena Zawadzka Kucharska

Olga Helena Zawadzka
Kucharska
Ministerstwo Spraw
Zagranicznych,
dyplomacja publiczna

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Z tych najbliższych premier to Control i Pokuta
A poza tym chętnie zobaczę co wyjdzie z reaktywacji Indiany Jonesa i jak zawsze czekam na nowego Bonda :-)

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Ja może w trochę innym klimacie - już się nie mogę doczekać premiery Piły IV - i mam nadzieję że będzie to wyrafinowany thriller tak jak część 1 i 2, a nie bezsensowna jatka jak część 3.

Poza tym nie znam dokładnie planu premier w tym roku, ale ciekawy jestem czy któryś z moich ulubionych reżyserów uraczy nas czymś nowym (szczególnie mam na myśli Lyncha, Alejandro Innaritu, Almodovara i Tarantino).

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Ja nie mogę się doczekać

"The Dark Knight" Ch. Nolana

"No Country for Old Men" braci Coen

"Cloverfield" M. Reeves'a

"Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street " T. Burtona

"Tau ming chong" P. Chana [premiera już była w grudniu zeszłego roku ale u nas to pewnie i za rok tego nie będzie;)]

no a tak poza tym zaintrygował mnie zwiastun do "Johna Rambo" S. Stallone'a sugerujący, że Jasiowi te wszystkie wojny ładnie zryły psyche:)
Agnieszka B.

Agnieszka B. Specjalista,
Analityk, Kupiec

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Maciej Wronski:
Ja może w trochę innym klimacie - już się nie mogę doczekać premiery Piły IV - i mam nadzieję że będzie to wyrafinowany thriller tak jak część 1 i 2, a nie bezsensowna jatka jak część 3.


Muszę Cię zmartwić niestety ale jest właśnie w klimacie III części:) Miałam okazję oglądać w święta Piłę IV i stwierdzam, że szkoda było marnować czas :)

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

the mist!!!
jumper!!!
Cloverfield!!
wall+e :)!!
no i moze nowy star trek!

a i jeszcze seriale:)
lost s04!!
battlestar galactica s04!
no i kyle xy s03!!

!!!-bardzo
!!-nawet
!-srednio

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Agnieszka Tyrała:
Muszę Cię zmartwić niestety ale jest właśnie w klimacie III części:) Miałam okazję oglądać w święta Piłę IV i stwierdzam, że szkoda było marnować czas :)

Pewnie i tak obejrzę, ale szkoda by było gdyby rzeczywiście miało być tak jak mówisz. Po świetnej Pile I i jeszcze lepszej Pile II, trzecią częścią byłem bardzo zawiedziony. Zabrakło wyrafinowanej intrygi i wciągającej fabuły na których zbudowane były dwie pierwsze cześci...

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Bluebbery Nights!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomasz J.

Tomasz J. Co-owner, ELTERM

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Karolina K.:
ja w zasadzie juz tylko na

Atonement
Away from her
I'm not there.

mam nadzieje ze bedzie warto.

Atonement mysle, ze troszke przereklamowane...

No country for old men, pozytywnie mnie zaskoczyl, a przede wszystkim ciekawa kreacja Javiera Bardema

Sam czekam na There Will Be Blood
Agnieszka B.

Agnieszka B. Specjalista,
Analityk, Kupiec

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Maciej Wronski:
Agnieszka Tyrała:
Muszę Cię zmartwić niestety ale jest właśnie w klimacie III części:) Miałam okazję oglądać w święta Piłę IV i stwierdzam, że szkoda było marnować czas :)

Pewnie i tak obejrzę, ale szkoda by było gdyby rzeczywiście miało być tak jak mówisz. Po świetnej Pile I i jeszcze lepszej Pile II, trzecią częścią byłem bardzo zawiedziony. Zabrakło wyrafinowanej intrygi i wciągającej fabuły na których zbudowane były dwie pierwsze cześci...

A pewnie, że oglądnij :) i nie sugeruj się tym co mówią inni przecież są różne gusta - jednemu coś się spodoba co jeszcze innemu niekoniecznie :) Zabrakło mi w filmie czegoś co mnie na tyle wciągnie, że będę musiała przygryzać poduszkę (tu z góry wiedziałam kto, gdzie i kiedy). W każdym razie miłego oglądania! :)

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Tomasz Jeziorski:
Karolina K.:
Atonement mysle, ze troszke przereklamowane...

No country for old men, pozytywnie mnie zaskoczyl, a przede wszystkim ciekawa kreacja Javiera Bardema

Sam czekam na There Will Be Blood

Atonement przereklamowane??? Oj Tomek nie zgadzam sie z Toba zupelnie... Dla mnie film jest doskonaly w kazdym szczegole: scenariusz, zdjecia, muzyka... genialnie ze soba wspolgraja, no i swietne role aktorskie! Nie zminilabym w tym filmie niczego:) Zaluje, ze nie wyczekalam do premiery kinowej, choc do kina na pewno sie tez wybiore. Ale z "No country..." i "There will be blood" obiecuje sobie wyczekac:)
Anna Święcka

Anna Święcka Head of
International luxury
developments
/Property Manag...

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

"ostrożnie, pożądanie" Anga Lee- czekałam na premierę, ale poszłam naszczęscie na pokaz przedpremierowy
polecam gorąco, naprawdę warto obejrzeć
Tomasz J.

Tomasz J. Co-owner, ELTERM

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Małgorzata Jaronicka:
Tomasz Jeziorski:
Karolina K.:
Atonement mysle, ze troszke przereklamowane...

No country for old men, pozytywnie mnie zaskoczyl, a przede wszystkim ciekawa kreacja Javiera Bardema

Sam czekam na There Will Be Blood

Atonement przereklamowane??? Oj Tomek nie zgadzam sie z Toba zupelnie... Dla mnie film jest doskonaly w kazdym szczegole: scenariusz, zdjecia, muzyka... genialnie ze soba wspolgraja, no i swietne role aktorskie! Nie zminilabym w tym filmie niczego:) Zaluje, ze nie wyczekalam do premiery kinowej, choc do kina na pewno sie tez wybiore. Ale z "No country..." i "There will be blood" obiecuje sobie wyczekac:)


Atonement- za dlugie i nudne, a moze to dlatego, ze filmy koncentrujace sie na watku milosnym szczegolnie mnie nie pociagaja :)

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Sweeney Todd. Bo to burtonowy musical z Deppem i Rickmanem.
Valkyrie - bo ciekawi mnie co z tego wyjdzie.

Drzemiący we mnie spocony wojownik czeka na "Rambo: jedyne co może go zabić, to zawał". To będzie najtwardszy film tego roku:).
I dziadek Harrison też wraca, co pewnie będzie ciekawe.

Intrygujący jest też ten cały buzz wokół Cloverfield, więc też czekam trochę, co Abrams wymyślił.

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

nie wiem czy najbardziej z tego roku ale aktualnie czekam na Kac Vegas (Hangover). Zapowiada się ciekawie :)

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Ja z niecierpliwością oczekuję dwóch polskich premier: "Los Abrazos Rotos" i "Coco Avant Chanel" :)

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Biała wstązka
Martyna K.

Martyna K. Process improvement
project manager

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

na razie na Coco Chanel

konto usunięte

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

numero uno w tym roku (dla mnie:) to adaptacja The Road McCarthy'ego

a do tego

Moon

i

Surrogates

no i gdzieś tam majaczy (pod koniec roku) Avatar Camerona

czyżby zapowiadał się rok dobrego SF?:0Bartek Kłoda-Staniecko edytował(a) ten post dnia 11.06.09 o godzinie 20:12
Anna Paciorek

Anna Paciorek Naczelna Rada
Adwokacka

Temat: Na jaka premiere tego roku czekacie najbardziej?

Na "Przerwane objęcia". Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (coś na ten temat)? :)



Wyślij zaproszenie do