Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Dominik A.:
Magdalena Malgorzata J.:
- za Prezydenturę, której się nie wstydziłam.

Tego aktu łaski dla pospolitego przestępcy też się Pani nie wstydzi?

nie można się tego wstydzić ponieważ

1. LK nie zyje
2. Dubieniecki nie ejst z PiS
3. Chlebowski
4. syn Tuska
5. Dziennik Baltycki to niemiecki szmatławiec
6. lemingi
7. szalona nienawiść
8. Wałęsa i Kwasniewski nie byli tacy święci
9. żywność drożeje
10 kasjerka ma gorzej
Majka W.

Majka W. Specjalista ds.
turystyki, El-Camino

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Joanna P.:

to pani własnoręcznie napisała ?

które?

konto usunięte

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Dominik A.:
Magdalena Malgorzata J.:
- za Prezydenturę, której się nie wstydziłam.

Tego aktu łaski dla pospolitego przestępcy też się Pani nie wstydzi?

Zawsze można zwalić na Kownackiego, albo jednego z wielu szefów Prezydenckiego Przysiółka, bo statystycznie bodaj jeden przypadał na rok.

Prezio świętym pozostanie, zwali się na "onych", Układ, spisek, czort wie kogo jeszcze.

A odpowiedzi zasadniczo bym się nie spodziewał. Kręgi polityczne, do których kieruje Pan pytanie z reguły zbywają trudne pytania milczenia. Ot, brak argumentów.
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: katastrofa w Smoleńsku


Obrazek

Generał brygady Walter Jajko pochodzi z rodziny polskich emigrantów. Jest absolwentem University of Pennsylvania i Columbia University w Nowym Jorku. W Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych i amerykańskim wywiadzie lotniczym awansował do stopnia generała i stanowiska dowódcy operacji specjalnych. W latach 1994-2002 pracował w biurze sekretarza obrony. Mieszka w Waszyngtonie i wykłada w Instytucie Polityki Światowej. Działa w katolickim stowarzyszeniu "Rycerze Kolumba"

Z gen. Walterem Jajką, byłym dowódcą operacji specjalnych Sił Powietrznych USA, rozmawia Piotr Falkowski: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110305&typ=...

Gen. Walter Jajko: Katastrofa w Smoleńsku mogła zostać od początku świadomie zaplanowana: http://salski.nowyekran.pl/post/5392,gen-walter-jajko-...Igor Janicki edytował(a) ten post dnia 05.03.11 o godzinie 13:49
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: katastrofa w Smoleńsku


Obrazek

http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/5397,w-zabojstwie-k...

głos z Rosji: (...) Gdy zmarł pierwszy prezydent Rosji Borys Jelcyn, wszystkie rosyjskie mass media przez kilka godzin milczały, jakby wepchnęły języki w jedno miejsce. Wszystkie duże zachodnie już dawno ogłosiły tę wiadomość, gdy na Kremlu dopiero opamiętano się i wydano wskazówkę, jak i co ogłaszać.
Po katastrofie samolotu Lecha Kaczyńskiego wskazówka „jak i co ogłaszać” pojawiła się od razu. Oznacza to, że były osoby odpowiedzialne, które zawczasu wiedziały, że samolot spadnie...
Marcin L.

Marcin L. Trade Finance RM

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Igor Janicki:
Po katastrofie samolotu Lecha Kaczyńskiego wskazówka „jak i co ogłaszać” pojawiła się od razu. Oznacza to, że były osoby odpowiedzialne, które zawczasu wiedziały, że samolot spadnie...[/i]
I co w związku z tym? Zwyczajem Pana Rzeźnika, znalezione w sieci, na pluszaczku albo niezależnej.rus: Po katastrofie samolotu Lecha Kaczyńskiego jedna tylko opcja polityczna wyraźnie zyskała pod względem poparcia. Oznacza to, że były osoby, które wiedziały, co zrobić, żeby PiS odzyskał szansę na zwycięstwo w wyborach prezydenckich, choćby cena tego miała być wysoka.
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Dwa blogi i target.

„To nawet nie jajko, to jest całe jajco! Kto ukradło jajko Jajku? Ani to na twardo, ani na miękko, ani jajecznica, jednym słowem duże G… Naszego Nocnika!”, albo: „jajako nie se robi jajek ;-))))”, albo „emerytowane jajko pewnie zgniłe w srodku przemówiło”, „generał jajko, hehehe, na palme kretynie”, „ z skad takiego imbecyla wytrzasnęli parodia”, „ A Antoś jeszcz nie w samolocie? Nie poFatykuje się?”, „chory psychicznie Macierewicz szukal i ma nawet generala z Ameryki co mu zrobil mgle Boze a nasze pieniądze takie ***** pisze PIS”, „gienierale jajco zajmij się pisankami"
...
Kolejne potwierdzenie, jaki poziom intelektualny reprezentuje elektorat PO.


http://seawolf.nowyekran.pl/post/5420,dwa-blogi-i-target

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Igor Janicki:
http://seawolf.nowyekran.pl/post/5420,dwa-blogi-i-target
Panie Igorze to jest tylko dowód na to, na jaki poziomi PIS i jego pogrobowcy sprowadzili dyskusje na tego wypadku.
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: katastrofa w Smoleńsku

To pokazuje ile lemingi zrozumiały z wywiadu z generałem Walterem Jajko z USA.

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Panie Igorze od dawna wiadomo, że wypromujecie na eksperta każdego kto tylko zechce się podpisać pod "teorią spisku". Problem jest tego rodzaju, że najczęsciej są to ludzie którzy koniecznie chcą zaistnieć i posługują się samymy ogólnikami w stylu pewnego pana profesora, który niby coś obliczył i doszedł do wniosku że w rejonie Smoleńska fizyka działa inaczej niż na całej kuli ziemskiej. Oczywiście jak zawsze w tych przypadkach poza słowami pana profesora nie zostało to poparte jakimi kolwiek twardymi dowodami w postaci obliczeń czy chociażby modelu obliczeniowego przyjętego w działaniach obliczeniowych tegoż pana.
Nie wiem co zrozumiały lemingi z wywiadu z generałem Jajko ja natomiast zrozumiałem, że generał porusza się w zakresie stanu wojny USA-ZSRR. Świetna jest też propaganda jaką uprawia pan generał .. FAA wam pomoże kupcie Boeingi - a czemu nie AIRBUSSY ?? Bo nie są hamerykańskie :) Generalnie nudą wieje z tego wywiadu takie teorie, bo są to tylko teoria generała można sobie produkować w nieskończoność.
Dowody Panie Igorze, dowody na to, że był to zamach chociaż jeden, a nie pobożne życzenia by wynieść na ołtarze nieudolnych polityków którzy zginęli w tej katastrofie.
I skończcie z tymi "poległymi" - jakoś nie przypominam sobie żeby lot się odbywał warunkach bojowych czy coś podobnego :)
Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Marcin F.:
Magdalena Malgorzata J.:
Ja zadałam Panu proste pytanie i oczekiwałam prostej odpowiedzi.
Świadkowie potwierdzili tą kłótnie. Świadkowie nie potwierdzili tej kłótni. I tylko tyle. Więc Pana pytam raz jeszcze, czy jacyś świadkowie potwierdzili doniesienia dziennikarzy z TVN24?

słyszałem, że świadkowie z lotniska mówili o kłótni. i tĘ kłótniĘ widziało wiele osób. Tyle co przecieki. czekajmy na resztę.

I oto doczekaliśmy się dalszych doniesień.
Tym razem z Prokuratury a nie wszechwiedzącej i zakłamanej TVN24.

Wojskowi prokuratorzy przesłuchali już wszystkich oficerów Biura Ochrony Rządu, którzy byli obecni na lotnisku Okęcie przed wylotem prezydenckiego Tu-154M. Według informacji nieoficjalnych, do których dotarło Radio ZET, ich zeznania nie potwierdzają wersji o kłótni, do jakiej miało dojść między dowódcą sił powietrznych Andrzejem Błasikiem a kapitanem samolotu Arkadiuszem Protasiukiem.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowe-fakty-ws-klotni-ge...


TVN24 już odszczekał swoje "sensacyjne doniesienia" ?
Kilka dni byłam po za zasięgiem wszystkich łgawych mediów i nie miałam przyjemności śledzić, jak odszczekują swoje plugawe doniesienia...Magdalena Malgorzata J. edytował(a) ten post dnia 06.03.11 o godzinie 19:29
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Andrzej Walczak:
Panie Igorze od dawna wiadomo, że wypromujecie na eksperta każdego kto tylko zechce się podpisać pod "teorią spisku".
niekoniecznie spisku, ale n a pewno rozsądnych ludzi, którzy wskazują na nieprawidłowości postępowania po katastrofie (delikatnie rzecz nazywając).

a taki generał Petelicki ?
też go Pan zaliczy do oszołomów ?
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Magdalena Malgorzata J.:
Marcin F.:
Magdalena Malgorzata J.:
Ja zadałam Panu proste pytanie i oczekiwałam prostej odpowiedzi.
Świadkowie potwierdzili tą kłótnie. Świadkowie nie potwierdzili tej kłótni. I tylko tyle. Więc Pana pytam raz jeszcze, czy jacyś świadkowie potwierdzili doniesienia dziennikarzy z TVN24?

słyszałem, że świadkowie z lotniska mówili o kłótni. i tĘ kłótniĘ widziało wiele osób. Tyle co przecieki. czekajmy na resztę.

I oto doczekaliśmy się dalszych doniesień.
Tym razem z Prokuratury a nie wszechwiedzącej i zakłamanej TVN24.

Wojskowi prokuratorzy przesłuchali już wszystkich oficerów Biura Ochrony Rządu, którzy byli obecni na lotnisku Okęcie przed wylotem prezydenckiego Tu-154M. Według informacji nieoficjalnych, do których dotarło Radio ZET, ich zeznania nie potwierdzają wersji o kłótni, do jakiej miało dojść między dowódcą sił powietrznych Andrzejem Błasikiem a kapitanem samolotu Arkadiuszem Protasiukiem.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowe-fakty-ws-klotni-ge...


TVN24 już odszczekał swoje "sensacyjne doniesienia" ?
Kilka dni byłam po za zasięgiem wszystkich łgawych mediów i nie miałam przyjemności śledzić, jak odszczekują swoje plugawe doniesienia...Magdalena Malgorzata J. edytował(a) ten post dnia 06.03.11 o godzinie 19:29


"Radio ZET podaje, że zeznania oficerów BOR-u nie potwierdzają - w procesowy sposób - kłótni na lotnisku, co nie oznacza jeszcze, że ta nie miała miejsca.
.
.
.
Jak sugeruje Radio ZET oficerowie BOR nie byli w stanie jednoznacznie potwierdzić kłótni – odpowiadali na pytania na tyle miękko, że są to słabe dowody."

Ja sobie w spokoju doczekam do końca śledztwa i wtedy wyrobię sobie zdanie o całości.
Artur K.

Artur K. Carpe Diem

Magdalena J.

Magdalena J. Dyrektor
Zarządzający, branża
stomatologiczna

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Czytam i nie wierzę własnym oczom ....

Notatka nt. incydentu w Gruzji powstała miesiąc temu

Notatka kpt. Grzegorza Pietruczuka na temat tzw. incydentu gruzińskiego powstała dopiero w lutym tego roku, a nie tuż po tamtym zdarzeniu. Informację tę potwierdził "Naszemu Dziennikowi" resort obrony narodowej.

Gazeta pisze, że pilotowi z 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego polecił ten dokument sporządzić szef departamentu kadr. Rzecznik MON wyjaśnił, że stało się to po licznych prośbach dziennikarzy, którzy pytali o szczegóły nacisku na pilotów aby, podczas podróży prezydenta Lecha Kaczyńskiego do ogarniętej działaniami wojennymi Gruzji, lądowali w Tbilisi, a nie na lotnisku w Azerbejdżanie.

"Nasz Dziennik" wyraża zdziwienie, że notatka która miała wewnątrz resortowy charakter, błyskawicznie wyciekła do mediów i kilka dni temu stała się tematem "Gazety Wyborczej". Dziennik cytuje m.in. posła Karola Karskiego (PiS), który skierował swego czasu zawiadomienie do prokuratury w sprawie lądowania w Gandżi. Uważa on, że tego typu artykuły pojawiają się w kontekście katastrofy smoleńskiej. - Jest to oczywiście kształtowanie pewnej tezy, i to dosyć aktywne, trzeba pamiętać, że obie sprawy są zupełnie nieporównywalne - mówi parlamentarzysta.

- Dla mnie to, co robią niektóre media, to nie jest próba dotarcia do prawdy, to jest dalszy ciąg nagonki medialnej i robienia z tego zdarzenia jakiejś afery. Jak tylko brakuje oliwy, to się ją dolewa do ognia, żeby cały czas był ten temat w mediach, ocenia w rozmowie z "ND" wysoki rangą przedstawiciel Sił Powietrznych, którego nazwiska gazeta jednak nie podaje.

(mz, mj)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Notatka-nt-incy...Magdalena Malgorzata J. edytował(a) ten post dnia 10.03.11 o godzinie 08:25
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Magdalena Malgorzata J.:
Czytam i nie wierzę własnym oczom ....

Notatka nt. incydentu w Gruzji powstała miesiąc temu
Jak się chciało nieczysto grać katastrofą, to trzeba liczyć się z tym, że druga strona kryształowa nie będzie.
Ewa K.

Ewa K. bo życie jest nie
tylko po to, żeby
brać...

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Dominik A.:
Magdalena Malgorzata J.:
Czytam i nie wierzę własnym oczom ....

Notatka nt. incydentu w Gruzji powstała miesiąc temu
Jak się chciało nieczysto grać katastrofą, to trzeba liczyć się z tym, że druga strona kryształowa nie będzie.
Nieczysto?, czyli jak?. Sądisz, że tego rodzaju manipulacja jest usprawiedliwiona?
Dominik A.

Dominik A. Badam nowe ścieżki.

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Ewa M.:
Nieczysto?, czyli jak?. Sądisz, że tego rodzaju manipulacja jest usprawiedliwiona?

Jak się trumny do celów politycznych wykorzystało (wybory) to można to uznać za nieczystą grę. Nie sądzę żeby była usprawiedliwiona, tylko nie ma powodów do oburzenia, skoro się samemu zaczęło. Sądzę nawet, że ta gra była majstersztykiem, Platforma kompletnie się dała w to uwikłać i gdyby nie to, że jednak część społeczeństwa nie uległa zbiorowej amnezji to mogło się udać.

Nie przypominam sobie, żebyśmy przechodzili na ty.
Jarosław R.

Jarosław R. Pragmatyczny
Idealista

Temat: katastrofa w Smoleńsku

Dominik A.:
Ewa M.:
Nieczysto?, czyli jak?. Sądisz, że tego rodzaju manipulacja jest usprawiedliwiona?

Jak się trumny do celów politycznych wykorzystało (wybory) to można to uznać za nieczystą grę.
Boże, następny, który chce jakiegoś Leminga przekonać do niewydarzonych faktów?

Przecież wszyscy wiemy za co Kluzikowa z Poncylem polecieli, że za nie wykorzystywanie Smoleńska w kampanii.
A Pan teraz nam objawia tajną prawdę, że jednak korzystano ze Smoleńskich trumien :)

BZDURA!
Ewa K.

Ewa K. bo życie jest nie
tylko po to, żeby
brać...

Temat: katastrofa w Smoleńsku

>

Nie przypominam sobie, żebyśmy przechodzili na ty.
Szanowny Panie Dominiku Adamski, bardzo Pana przepraszam za tzw. tykanie.
Skoro mówienie o katastrofie smoleńskiej jest dla Pana grą, to niech tak już zostanie w Pana świadomośći. Pozdrawiam i życzę Panu miłego dnia.

Następna dyskusja:

Powstanie Warszawskie to "n...




Wyślij zaproszenie do