konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Prosze o namiar na tani nocleg w Krakowie. W solidnych warunkach, dla osoby, którza jedzie na zjazd studencki w AGH (3 dniowy).

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Akademiki AGH - przypomnisz sobie jak to bylo za studenckich czasow ;)

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Szukam dla znajomego, moje studenckie czasy równały się nauce, zero balang i imprez. Nie dla każdego chlanie, nocne balangi itp. to coś wspaniałego. Przez 5 lat dojeżdżałem więc akademiki to dla mnie temat nieznany.

Temat: Gdzie tani nocleg?

co nie zmienia faktu, ze akademik to dobre rozwiazanie na taki zjazd, zwlaszcza, ze chodzi o tani nocleg.

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

No właśnie nie Pani Renato. W akademiku przygłupawi studenci zamiast się uczyć balangują (bo to dla nich extra impreza), więc znajomy nie chce (już kiedyś popełnił błąd i wybrał akademik)bo nie da rady przetrwać 2 noclegów. Tani myślę w sensie poniżej 90 zł za nocleg. Coś znalazłem już ale trzeba podzwonić.

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Hostel Aston na Długiej - 70 zł/doba
Karolina Burckhardt

Karolina Burckhardt Redaktor,
Beautiful&Healthy
Sp. z o.o. o różnych
takich w...

Temat: Gdzie tani nocleg?

w akademiku :-))

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

dzieki sporo tego znalazłem w roznych cenach :)
Michał C.

Michał C. Medical
Representative

Temat: Gdzie tani nocleg?

Ty to Krzysztof ze swoim podejsciem to na plebanii powinieneś spac :)

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Michał Cydzik:
Ty to Krzysztof ze swoim podejsciem to na plebanii powinieneś spac :)

http://www.rezerwuje.com/hotel-Krakow/Dom-Gosci-Opactw...

Ale tanio nie jest :-))

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Michał Cydzik:
Ty to Krzysztof ze swoim podejsciem to na plebanii powinieneś spac :)

Nie każdy ma ochotę na towarzystwo "młodocianych pijaczyków i imprezowiczów". Jedni w głowie mają IQ inni %-ty i niech tak zostanie. Nie każdy musi zniżać się do poziomu ulicy, tylko dlatego, że jest się młodym. Gratuluję podejścia do życia. ;-)

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Agata R.:
Michał Cydzik:
Ty to Krzysztof ze swoim podejsciem to na plebanii powinieneś spac :)

http://www.rezerwuje.com/hotel-Krakow/Dom-Gosci-Opactw...

Ale tanio nie jest :-))

Wielkie dzięki też to znalazłem, ale mam bliżej AGH za 70 zł. Pozdrawiam :)
Paweł Z.

Paweł Z. zdobywam świata
szczyt

Temat: Gdzie tani nocleg?

Krzysztofie - podczas wakacji tylko wybrane akademiki są czynne, a niektóre (bodajże Alfa) pełnią funkcję hotelu. Nie ma takiego czegoś, że osobę z zewnątrz wrzucą pomiędzy studentów, którzy pozostali na wakacje ;)

http://www.taniehostele.pl/

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

http://famillyhost.nazwa.pl/

Na przeciwko AGH :)

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Krzysztof K.:
Michał Cydzik:
Ty to Krzysztof ze swoim podejsciem to na plebanii powinieneś spac :)

Nie każdy ma ochotę na towarzystwo "młodocianych pijaczyków i imprezowiczów". Jedni w głowie mają IQ inni %-ty i niech tak zostanie. Nie każdy musi zniżać się do poziomu ulicy, tylko dlatego, że jest się młodym. Gratuluję podejścia do życia. ;-)

Jeśli nie masz do czynienia ze studentami to nie oceniaj ich. Piszesz, że Twoje studia nie były imprezowe - więc teraz zazdrościsz innym? Stąd ta niechęć? Jest czas i na naukę i na zabawę - a tylko inteligentni ludzie potrafią to połączyc -imprezowac i jednocześnie zaliczac sesje. Jak zwykle wszystko co złe to studenci.Adam Lorens edytował(a) ten post dnia 04.07.10 o godzinie 18:44

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Adam Lorens:
Jeśli nie masz do czynienia ze studentami to nie oceniaj ich. Piszesz, że Twoje studia nie były imprezowe - więc teraz zazdrościsz innym? Stąd ta niechęć? Jest czas i na naukę i na zabawę - a tylko inteligentni ludzie potrafią to połączyc -imprezowac i jednocześnie zaliczac sesje. Jak zwykle wszystko co złe to studenci.

Twoje dziecinne stwierdzenie mnie rozśmiesza - inteligentni ludzie potrafią połączyć ... - rzeczywiście, mając w większości tróje ;-)

Sorki ale od roku prowadzę zajęcia ze studentami, więc swoje widzę. Zazdrościć nie mam czego bo mam to do czego dążyłem. Nie zabraniam nikomu balangowania, ale jak przychodzi się potem zaliczać przedmiot to wypadałoby: być odświeżonym, a nie śmierdzącym jeszcze alkoholem, z podkrążonymi oczami itp., mieć coś w głowie i na papierze (chodzi o ćwiczenie), myśleć logicznie i w miarę szybko. Jedno mogę stwierdzić poziom niektórych studentów schodzi na psy.
P.S. pewna studentka po urodzinach przyszła prosić o przeniesienie zaliczenia z kolosa. Termin to termin - dotyczy każdego, nie było o tym mowy. Ci nie balangujący oburzyli się i zrobili trochę szumu.
Więc jej inteligencja, o której piszesz pozwoliła dokonać rewolucyjnego stwierdzenia, że Tales pochodzi z (cytuję) " ... z Minety" oraz, że "Pitagoras był ekspresjonistą" ;-) Widać coś w tym jest "Jest czas i na naukę i na zabawę - a tylko inteligentni ludzie potrafią to połączyc -imprezowac i jednocześnie zaliczac sesje." Zaliczenie jednak nigdy nie jest równe zaliczeniu!

Życzę powodzenia w takim myśleniu. Nie mam nic przeciw imprezowaniu, ale czasami trzeba wybrać albo szare komórki, albo impreza. Pozdrawiam i znikam.Krzysztof K. edytował(a) ten post dnia 04.07.10 o godzinie 20:25

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

"Nie można mierzyć latarń ludzkim wzrostem, a swoją miarą świata..."Adam Lorens edytował(a) ten post dnia 04.07.10 o godzinie 22:00

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Moja inteligencja pozwala dokonać rewolucyjnego stwierdzenia, że robicie tu straszny offtop i wartoby wrócić właściwy na temat :)Marcin Włosiński edytował(a) ten post dnia 05.07.10 o godzinie 00:54
Michał Kowalski

Michał Kowalski "Promienie słońca
nie wzniecą ognia,
dopóki się ich nie
s...

Temat: Gdzie tani nocleg?

które akademiki i jakiej uczelni prowadzą wynajem pokoju w okresie wakacyjnem?

konto usunięte

Temat: Gdzie tani nocleg?

Michale, napewno AGH i UEKu na alejach 29 listopada.



Wyślij zaproszenie do