Anna Borek

Anna Borek Konsultantka Avon,
Aroma Group,
Betterware, FM
Group, Par...

Temat: oszukani przez pobieraczka

droga Moniko, otóz nie wiem kiedy sie tam rejestrowalas ale na odstąpienie mialas tylko 10 dni - wliczając w to dzień rejestracji, a jeśli tego nie zrobiłas to masz do zapłacenia w ciągu 17dni od dnia rejestracji kwotę 94,80 i to, że podalas takie dane a nie inne ale mają adres IP komputera i po tym moga także dojść gdzie mieszkasz.a jeśli nie zapłacisz to od tego dnia lecą Ci odsetki ustawowe za każdy dzień zwłoki oraz kara jaką mogą nałożyc na nieuczciwego użytkowniak to kara w wyskości 100USD.
ja takzę się wkopoałam a to pobieranie i także mam do zapłaty 94,80 + odsetki zapisane w regulaminie i dlatego rozpowszechnialam informacje na temat pozwu zbiorowego jaki powstał przeciwko Eller Serwis -włascicielowi pobieraczka.
zajrzyj na http://pozywamy-zbiorowo.pl a dowiesz się wszystkiego / trzeba się tam zarejestrowac ale rejestracja jest BEZPŁATNA !!!.

trzymajmy się razem

Monika Marczak:
Nie zapłaciłam. Problem tkwi w tym, że podałam im złe dane osobowe gdy sie rejestrowałam, imię się zgadza ale nazwisko już nie bardzo, ijak teraz mam wysłać im odstapienie od umowy? może podpisze się imieniem i podam meila?
Naprawdę mam dość tego pobieraczka, tak się wrobić eh..
Anna Borek

Anna Borek Konsultantka Avon,
Aroma Group,
Betterware, FM
Group, Par...

Temat: oszukani przez pobieraczka

Sebastian Zaborowski:
Na podstronie kontakt napisali, że to spółka cywilna, ale czyja to już nie. Brak regonu, NIPu, nr telefonu. Samo to jest podejrzane. Wybaczcie ale sami jesteście sobie winni.

cos chyba się mylisz bo weszłam na stronę i poszłam na podstronę kontakt i mam takie dane

https://www.pobieraczek.pl/kontakt

Kontakt:
Eller Service S.C.
81-854 Sopot
Al. Niepodległości 658/3
tel. 58 553 1232, fax 58 553 1237

tak więc nie wiemm kiedy Ty widziałeś że nie ma żadych danych bo ja rejestrowalam sie tam ponad dwa lata temu i zawsze dane były ale nie Sopot a Gdańsk byl kiedys, a teraz podają Sopot.
Właściciele to : Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3,
NIP 584-265-87-31,
REGON 220665002.

a wczesniej bylo tak :

Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Gdańsku, ul. Chłopska 72,
NIP 584-265-87-31,
REGON 220665002.

tak wioęc nie mów, że sami jesteśmy winni temu że tam sie rejestrowaliśmy bo jest to nieuczcciwy porat, a teraz podobnych = klonów pobieraczka wysypało się wiele, tak więc z takimi chwastami należy walczyc, bo ich praktyki sa karygodne a jak by nie mieli nic na sumieniu to by nie bylo na ich temat programow, pokazali by się w programie jak pojechali do siedziby firmy i UOKIK nie nalożyl by na nich tyle tysięcy kary, ba na uczciwe firmy nie nakłada się takich kar.

a nawiązując jeszcze do samego pobieraczka to czy nie dziwne jest to, że jest ochrona praw autorkich a u nich jest tak :

294 mln Plików tekstowych
554 381 Filmów
385 318 MP3
201 602 Programów
128 327 Gier

to chyba smo mówi przez się, że to zlodzieje a chcą teraz od nas wyłudzić kase za coś czego nie można bylo i tak pobrać.

konto usunięte

Temat: oszukani przez pobieraczka

Witam.
Ja także zarejestrowałem się na pobieraczek.pl.
Zapłaciłem 94,80 pln. Miałem termin do 26.11.2011 i tego dnia uiściłęm opłatę, jednakże dzisiaj przysłali mi wezwanie do zapłaty.
Szanowna Pani Pawłowski,

Dnia 10.11.2011 z komputera o adresie IP zamówiła Pani na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarła Pani z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Pani niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty może spowodować poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Pani stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż świadczenie Usług Usenet w ramach Bezpłatnego Testowania powoduje obciążenie zasobów wykorzystywanych, w szczególności infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obciążenie Zasobów Angażowanych, w szczególności poprzez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania stanowi szkodę wyrządzoną Usługodawcy i podlega karze umownej w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 100 dolarów amerykańskich, wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

W związku z tym wzywamy Panią do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHY...
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - barsa89@gmail.com
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=i5NtkDj%2FKO...

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl

O co tu chodzi ja się pytam. Dodatkowo dzwonie pod ich numer i albo zajęte albo nie odbierają. Czekam na ich odpowiedz.

Wiadomo już coś w sprawie tego pozwu zbiorowego?
Zdziałano już coś przeciwko Eller Service S.C.?Piotr Pawłowski edytował(a) ten post dnia 28.11.11 o godzinie 10:42
Anna Borek

Anna Borek Konsultantka Avon,
Aroma Group,
Betterware, FM
Group, Par...

Temat: oszukani przez pobieraczka

http://www.goldenline.pl/forum/2595508/ruszyl-proces-p...

a dodatkowo zapraszam na http://pozywamy-zbiorowo.pl i zapraszam do przystapienia do pozwu i do lektury tym co tylko biadolą co maja dalej z tym zrobić............

http://pozywamy-zbiorowo.pl - portal po twojej stronie, pomożemy rozwiązać Twój problem

konto usunięte

Temat: oszukani przez pobieraczka

Witam !!

Mam pytanie, gdyż kilka, kilkanaście dni temu dokonałam rejestracji w omawianym powyżej serwisie, przyszło mi wezwanie do zapłaty kwoty 94,80zł. Płacić, czy nie ?
Czy poniosę konsekwencje jeśli nie uiszczę powyższej zapłaty ?

Za odpowiedź z góry dziękuję.
Rafał Goliszewski

Rafał Goliszewski Dyrektor Sprzedaży /
HR

Temat: oszukani przez pobieraczka

Nic nie płaćcie.

Ja miałem to samo w ubiegłym roku.Nie zapłaciłem.

Nic wam nie zrobią.
Ula Boguś

Ula Boguś nauczyciel

Temat: oszukani przez pobieraczka

dostałam dziś przedsądowe wezwanie do zapłaty. mam ostatnie 3 dni, czy powinnam im zapłacić? poradźcie mi coś
Grzegorz B.

Grzegorz B. Liberum Arbitrium

Temat: oszukani przez pobieraczka

Ula Boguś:
dostałam dziś przedsądowe wezwanie do zapłaty. mam ostatnie 3 dni, czy powinnam im zapłacić? poradźcie mi coś

Wal. To.
Poczytaj nasze forum i sama dojdziesz do wniosku, że nie warto płacić.
Oni liczą na naiwniaków co im zapłacą.
Ja to dostałem ze 3 lata temu i ich osrałem...

Pozdrawiam...
Grzegorz B.

Grzegorz B. Liberum Arbitrium

Temat: oszukani przez pobieraczka

Piotr Pawłowski:
Witam.
Ja także zarejestrowałem się na pobieraczek.pl.
Zapłaciłem 94,80 pln. Miałem termin do 26.11.2011 i tego dnia uiściłęm opłatę, jednakże dzisiaj przysłali mi wezwanie do zapłaty.


Szkoda, że dołączyłeś Drogi Użytkowniku do grona tych naiwnych co im zapłacili. Choć myślę, że lepszy uczynek uczyniłbyś wpłacając te wyrzucone pieniądze na jakąś akcje charytatywną.
Niestety Pobieraczek to oszuści i jak sam się przekonałeś mimo zapłaty chcą od Ciebie kolejne pieniądze.
Ja na Twoim miejscu bym im zapłacił i płacił jeszcze tak długo jak Ci będą przysyłali wezwania do zapłaty.

Pozdrawiam.
Ewa Kaszuba

Ewa Kaszuba sprzedawca w handlu
detalicznym

Temat: oszukani przez pobieraczka

hej ja też dałam się nabrać .zamierzam właśnie zamierzam wysłać im pismo z odstąpieniem od umowy .Niestety zapłaciłam im już chcę tylko żeby z nimi zerwać i o nich zapomnieć myślę sobie jednak że warto może przystąpić do pozwu zbiorowego.powiedzcie mi który adres w końcu jest dobry ten w Gdańsku czy ten w Sopocie może ktoś wie?

Temat: oszukani przez pobieraczka

Witam dotarłem do was przypadkiem i chciałbym sie tylo spytać o tego pobieraczka jezeli podałem fałszywe dane i rejestrowałem sie nie ze swojego komputera to czy mogą mi cos zrobić ? i jeszcze jedno trzeba sie wyrejestrować z tego pobieraczka teraz czy nie ? z góry dziekuje za odpowiedz:D

Temat: oszukani przez pobieraczka

AHA i dzieki za rozjasnienie sprawy :D a ten pobieraczek to tylko o nerwice przyprawai:D

Temat: oszukani przez pobieraczka

Ważna sprawa: wszyscy, którzy zdecydowaliście się zapłacić, ale chcielibyście odzyskać pieniądze, płaćcie przelewem lub przekazem z dopiskiem 'z zastrzeżeniem zwrotu'.. W przeciwnym wypadku, nawet jeśli wygracie sprawę w sądzie, raczej nie odzyskacie pieniędzy.
Grzegorz B.

Grzegorz B. Liberum Arbitrium

Temat: oszukani przez pobieraczka

Robert Warszawski:
Witam dotarłem do was przypadkiem i chciałbym sie tylo spytać o tego pobieraczka jezeli podałem fałszywe dane i rejestrowałem sie nie ze swojego komputera to czy mogą mi cos zrobić ? i jeszcze jedno trzeba sie wyrejestrować z tego pobieraczka teraz czy nie ? z góry dziekuje za odpowiedz:D

Ja też podałem fałszywe dane i w dodatku zarejestrowałam się z „lewego” adresu IP.
Wysłali mi parę razy coś a później przestali.
Pamiętaj aby pod żadnym pozorem nie odpowiadać na ich emaile, bo wtedy ujawnisz swój oryginalny adres IP.

Temat: oszukani przez pobieraczka

Szanowny Panie frok,

Dnia 07.12.2011 z komputera o adresie IP .................. zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty może spowodować poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż świadczenie Usług Usenet w ramach Bezpłatnego Testowania powoduje obciążenie zasobów wykorzystywanych, w szczególności infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obciążenie Zasobów Angażowanych, w szczególności poprzez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania stanowi szkodę wyrządzoną Usługodawcy i podlega karze umownej w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 100 dolarów amerykańskich, wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHY...
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - ................
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=mZt%2BjTaHdN...

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl

Pomylkowo zarejestrowalem sie na pobieraczki a nawet nic nie sciagnalem . Teraz dostaje pismo .
Kij im w oko. Nie bede mnie straszyc tutaj. Maja IP komputera . Sprytne . Ktos moze ma adres tego pobieraczka chetnie sie tam przejade . Niech sprobuja mi powiedziec to samo w 4 oczy . Wemze jeszcze kilku kolegow .
Swoja droga czy w tym chorym panstwie nikt nie moze sie zajactakii oszustami jak pobieraczek ?

Wczesiej cos moj kolega opowiadal ze dostal wezwanie na policje w sprawie grozb . Okazalo sie ze to bylo od pobieraczka . Kolega sie zdenerwowal i napisal im kilka cierpikich slow na maila a oni zglosili sprawe na policje ...smiechu warte
Beata Witek

Beata Witek wolny strzelec

Temat: oszukani przez pobieraczka

Witam ja też zostałam oszukana. Dostałam zawiadomienie o zapłacie 98zł.Raz tam się zalogowałam by obejrzeć film i z tego już nigdy nie korZystałam. Nie wiem o co chodzi. Co robić, płacić czy nie?Boję się że naślą na mnie komornika albo podadzą do sądu czy Rejestru Długów.Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

Temat: oszukani przez pobieraczka

Witam.. kilka miesięcy temu zalogowałam się na Pobieraczku. Nie zdążyłam nawet wejść na stronę główną bo internet mi się rozłączył (CHCIAŁA BYM PODKREŚLIĆ ŻE LOGOWAŁAM SIĘ Z KOMPUTERA CHŁOPAKA) po kilku tyg gdy byłam u koleżanki weszłam na pocztę i zobaczyłam że muszę zapłacić. Oczywiście nie zrobiłam tego bo mnie na to nie stać i mam dużo więcej i ważniejszych długów do spłacenia niż to, ale martwi mnie to, że to mój chłopak i jego rodzina będą mieli problemy bo pobieraczek ma adres IP z którego pisałam.. Zupełnie nie wiem co mam robić a najgorsze jest to że nie mam możliwości codziennie sprawdzania poczty by zobaczyć co z pobieraczka do mnie piszą..

P.S WSZYSTKIE WIADOMOŚCI OD POBIERACZEK.PL ODRAZU USUWAŁAM BEZ CZYTANIA LUB CZYTAŁAM I USUWAŁAM. A DO POBIERACZEK.PL NIC NIGDY NIE PISAŁAM I NIGDZIE INDZIEJ TEŻ NIE,NIE WIEM GDZIE MAM Z TYM PÓJŚĆ LUB CO ZROBIĆ??? Ratujcie bo zalogowałam się z własnej głupoty i jestem zielona w tym co mam z tym robić...

ZAALOGOWAŁAM SIĘ NA POBIERACZKU 17,11,2011 PODOBNO MOGĘ ODSTĄPIĆ OD UMOWY ALE JAK??

Na wszelki wypadek to mój mail: biala93@buziaczek.plPyśka Trzcińska edytował(a) ten post dnia 03.01.12 o godzinie 18:00

Temat: oszukani przez pobieraczka

ja też mój mail to mariooo@opoczta.pl

Temat: oszukani przez pobieraczka

witam.... ja też dałem się oszuka, prosił bym o pomoc w uporaniu się z tym problemem.... mój mail to marian-18.91@o2.pl
Grzegorz B.

Grzegorz B. Liberum Arbitrium

Temat: oszukani przez pobieraczka

Najlepiej nic nie robic. Nie odpisujcie. Olejcie cwaniakow.

Następna dyskusja:

oszukani przez pobieraczka




Wyślij zaproszenie do