Arkadiusz G.

Arkadiusz G. Zrezygnować z marzeń
ze strachu przed
porażką to jak
pope...

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Witam,
kończą mi się moje zapasy białka i przed kupnem kolejnej porcji chciałbym Was zapytać o Wasze ulubione i sprawdzone odżywki (pod względem smakowym i jakościowym).
Do tej pory stosowałem głównie Hi-TEC (whey fusion, anabolic protein - smaki czekoladowe) oraz ActivLab (whey protein concentrate Xtreme - smak truskawkowy, owoce leśne, bananowy, który smakował mi najlepiej).
A co Wy jesteście gotowi polecić ?? Może znajdę jakąś alternatywę dla obecnie stosowanych?

Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Jak dla mnie białko Fitness Authority w smaku jest nie do pobicia.
Zajdź do sklepu autoryzowanego i poproś o próbkę. FA zrobiło próbki wszystkich smaków. Można sobie dopasować.
Osobiście polecam czekolada-mięta. Smakuje jak te ciastka ;-)

Muscletech mimo, że białko super to niestety smak po tygodniu nie do przyjęcia :) Białko FA spożywam już 3 puszkę 2,5kg i nadal jest ok.

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

gaspariego sa swietne myoufusion- truskawka z bita smietana- smak swiertny samo bialko rewelacja
Michał Panasiewicz

Michał Panasiewicz Administrator
systemów, sieci i
aplikacji.

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

nowa bananowa Ostrowia WPC 80 - smak dobry, mniej się pieni

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Arek - aż dziwię się dlaczego nie spróbowałeś jeszcze smaku jogurt-wiśnia z Activlabu. Prawdziwy rarytas, zobacz jakie chodzą opinie po forach :)
Arkadiusz G.

Arkadiusz G. Zrezygnować z marzeń
ze strachu przed
porażką to jak
pope...

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Słyszałem dobre opinie o tym smaku.
Na stronie ActivLAB niestety nie widzę odżywki białkowej o smaku jogurt - wiśnia. Są tylko :Whey Best Mass Dibencozide Positive (węglowodanowo - białkowa)
Whey Gainbody Dibencozide Positive (węglowodanowo - białkowa)
a poza tym to nic innego
Tomasz Jarzębiński:
Arek - aż dziwię się dlaczego nie spróbowałeś jeszcze smaku jogurt-wiśnia z Activlabu. Prawdziwy rarytas, zobacz jakie chodzą opinie po forach :)Arkadiusz G. edytował(a) ten post dnia 29.01.10 o godzinie 20:16
Arkadiusz G.

Arkadiusz G. Zrezygnować z marzeń
ze strachu przed
porażką to jak
pope...

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Znalazłem ale w katalogu.
Smak jogurtowo - wiśniowy Whey protein 80 plus Authentic. To chyba o tą odżywkę chodziło ??

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...


Obrazek
Damian J. edytował(a) ten post dnia 30.01.10 o godzinie 03:07

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Arkadiusz G.:
Znalazłem ale w katalogu.
Smak jogurtowo - wiśniowy Whey protein 80 plus Authentic. To chyba o tą odżywkę chodziło ??

Dokładnie!
Whey Protein 80 Plus Authentic na stronie Activlabu smak zaszyty jako Wiśniowy..
http://activlab.pl/produkty/dla-sportowcow/sila-i-musk...
Arkadiusz G.

Arkadiusz G. Zrezygnować z marzeń
ze strachu przed
porażką to jak
pope...

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Zaszyty jako wiśniowy ? :) żeby za szybko nie znikał z magazynów ?? :)
W poniedziałek będę składał zamówienie to kupię dodatkowo małe opakowanie na posmakowanie.

Pozdrawiam
Arkadiusz G.

Arkadiusz G. Zrezygnować z marzeń
ze strachu przed
porażką to jak
pope...

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

No to kupiłem (oprócz mojej ulubionej odżywki HI-TEC whey fusion) ActivLab o smaku wiśnia-jogurt na posmakowanie 750g.
Zobaczymy czy rzeczywiście smak jest tak dobry jak go zachwalają ;)
Na pewno nie omieszkam podzielić się swoją opinia na jej temat.

Pozdrawiam
Tomasz Jarzębiński:
Arkadiusz G.:
Znalazłem ale w katalogu.
Smak jogurtowo - wiśniowy Whey protein 80 plus Authentic. To chyba o tą odżywkę chodziło ??

Dokładnie!
Whey Protein 80 Plus Authentic na stronie Activlabu smak zaszyty jako Wiśniowy..
http://activlab.pl/produkty/dla-sportowcow/sila-i-musk...

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

No to czekam na opinie :)

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Arkadiusz G.:
No to kupiłem (oprócz mojej ulubionej odżywki HI-TEC whey fusion) ActivLab o smaku wiśnia-jogurt na posmakowanie 750g.
Zobaczymy czy rzeczywiście smak jest tak dobry jak go zachwalają ;)
Na pewno nie omieszkam podzielić się swoją opinia na jej temat.

Pozdrawiam
Tomasz Jarzębiński:
Arkadiusz G.:
Znalazłem ale w katalogu.
Smak jogurtowo - wiśniowy Whey protein 80 plus Authentic. To chyba o tą odżywkę chodziło ??

Dokładnie!
Whey Protein 80 Plus Authentic na stronie Activlabu smak zaszyty jako Wiśniowy..
http://activlab.pl/produkty/dla-sportowcow/sila-i-musk...

trzeba było wziąć próbkę białka FA :) wtedy byś miał całkowite porównanie ;-)

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

QNT

Czyste białko, prawie bez węgli. Smak bardzo dobry( czekolada, wanilia).
Barbara Madej

Barbara Madej Account Manager

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Ja polecam białko z Olimpu. Przygotowuję go chłopakowi rano, po jedzeniu, przed treningiem i snem. Sama próbowałam w smaku niezłe. Podobno jeśli chodzi o jakość, to stuprocentowo czysty koncentrat i najlepiej przyswajalny. Zamawiamy zawsze w hellhound.pl, razem z gainerami i suplementami dla mnie.

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Barbara Madej:
Ja polecam białko z Olimpu. Przygotowuję go chłopakowi rano, po jedzeniu, przed treningiem i snem. Sama próbowałam w smaku niezłe. Podobno jeśli chodzi o jakość, to stuprocentowo czysty koncentrat i najlepiej przyswajalny. Zamawiamy zawsze w hellhound.pl, razem z gainerami i suplementami dla mnie.


hm, kiedyś dorwałem badania odżywek olimpu i nie wypadł najlepiej.
porównując go z zachodnimi producentami to niestety porażka bo niestety białko powinno mieć różne frakcje, a olimp tego nie robi.

Co do spożywania białka na noc to też błąd gdyż organizm ma się regenerować, a nie zajmować się przetwarzaniem białka. Sen nigdy nie będzie idealny. Spróbuj przez parę dni jeść brązowy ryż z oliwą jako ostatni posiłek.

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Karol Z.:
Co do spożywania białka na noc to też błąd gdyż organizm ma się regenerować, a nie zajmować się przetwarzaniem białka. Sen nigdy nie będzie idealny.
Potwierdzam - ostatnio odstawilem i wreszcie budze sie swiezy.
Nawet zadne ZMA itd. juz nie pomagalo na braki w regeneracji.
Rafał Oksiński

Rafał Oksiński ARMedia - out of
home media

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Od ponad roku kupuję Elite Whey Protein firmy Dymatize. Jakiś czas temu wieszano straszne psy na tym białku, za małą zawartość białka w białku:-) Ale jakoś mnie to nie przekonało, aby nie spróbować. Biało świetnie się rozpuszcza. Smak czekoladowy ma lekka goryczkę, ale taką słabo wyczuwalną. Dużym plusem są enzymy trawienne zawarte w tej odżywce.
Kilka tygodni temu dostałem próbkę MyoFusion od Gaspari Nutritin. I przy następnych zakupach to właśnie to białko zamówię. Rozpuszczalność genialna przetestowana poprzez wsypanie zawartości saszetki do szklanki zalaniu wodą i wymieszanie całości widelcem(!). Całość rozpuściła się po kilku ruchach. Smak czekolady wyśmienity. Zawartość białka w okolicach 73%
Polecam również Whey Gold Standard z Optimum Nutrition. Super rozpuszczalność i smak.
Aby poczuć jak nasze mięśnie reagują na dane białko należy przyjmować dany produkt około dwóch miesięcy.
Są też i takie, po których wiemy po pierwszej próbie, że nic z tego nie będzie. Tak było u mnie w przypadku białka od Sports One, nazwy niestety już nie pamiętam. Dosyć mocno zagęszczałem atmosferę w domu po tej odżywce:-)
Co do firmy Olimp to moja opinia jest taka, że mają fatalną rozpuszczalność i nieciekawe smaki.
Arkadiusz G.

Arkadiusz G. Zrezygnować z marzeń
ze strachu przed
porażką to jak
pope...

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Tomasz Jarzębiński:
No to czekam na opinie :)

A oto opinia bo w końcu dotarła do mnie paczka i miałem okazję wypróbować to białko.
Smak jest niezły (chociaż nie aż taki rewelacyjny bo HI-TEC czekoladowy smakuje mi o wiele lepiej)
Odzywka rozpuszcza się dobrze, nie pieni się i jest gęsta (dla niektórych to plus dla niektórych minus).
troszkę po tej odżywce "jeździło" mi w żołądku ;)

Ogólnie OK ale bez wielkich ekscesów.

Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: Jakie odżywki białkowe polecacie pod względem smakowym i...

Miał ktoś może do czynienia z Oxy-Gen Protein 80?
Rozważam ten produkt na przyszłość ale zastanawia mnie jego rozpuszczalność i walory smakowe.
Alternatywnymi typami z podobnej półki cenowej są dla mnie:
ULTIMATE Protein Isolate
Revolutions Whey Shake
Syntrax Whey Shake 2270g
MET-Rx Supreme Whey 2270g

Ma ktoś jakieś doświadczenia z w/w produktami?



Wyślij zaproszenie do