Grzegorz Bąk

Grzegorz Bąk Alcatel-Lucent |
Global Materials
Management
Supervisor

Temat: Prezent dla 6 latka

Witam,

Święta tuż tuż i poszukiwanie prezentów już się zaczęło.
Mam do Was prośbę - jakie fajne prezenty możecie polecić dla 6-7 latka?

Dziękuję za wszelkie sugestie.

GB
Katarzyna Stempniak

Katarzyna Stempniak #PR #eMarketing
#EmployerBranding
#WhiteBits
#GeekGirlsCa...

Temat: Prezent dla 6 latka

np. zwariowane, kolorowe skarpetki...?:) http://www.trzyskarpetki.pl/
Katarzyna S.

Katarzyna S. Mgr inż. AGH

Temat: Prezent dla 6 latka

troszeczku przydrogie te skarpetunie, ja tam jestem zwolennikiem zabawek edukacyjnych...

proponuję coś co aktywuję jego wyobraźnię.

konto usunięte

Temat: Prezent dla 6 latka

Lego :)))

konto usunięte

Temat: Prezent dla 6 latka

Co prawda mam 4-latka ale między 4 a 6 chyba wielkiej różnicy nie ma. Polecałbym LEGO lub zestawy figurek z Playmobile (fajnie się tym dzieciaki bawią i dobrze wykonane).
Jolanta S.

Jolanta S. Fizjonomika

Temat: Prezent dla 6 latka

Moje dzieci od lat bawią się LEGO, inne zabawki przemijają. Polecam tę firmę, a nie wyglądające tak samo a dużo tańsze. Mojej przyjaciółki dzieci bawią się klockami sprzed 30 lat i są w porządku, a seria pokrewnej firmy po kilku złożeniach się rozłazi- i nie chodzi tu o jedno pudełko, tylko sporą armię dokupywaną przez babcię.
U nas ostatnio modne są bakugany, ale uważam, że to krótkotrwała moda, a są dość drogie.
Mieszko T.

Mieszko T. Administrator
Aplikacji Oracle
Financials, PZU S.A

Temat: Prezent dla 6 latka

Klocki magnetyczne Geomag, jak lubi takie zabawy. Od biedy mogą być Magnastix- chiński wyrób więc po roku częściowo zużyty, ale dużo tańszy. Polecam raczej Geomaga.
Zestaw musi mieć minimum 150-200 elementów, inaczej ciężko coś sensownego zbudować. W zestawie jest sporo małych elementów- w tym kulek, więc dla młodszych bym nie polecał.
Poza tym kulodrom np. firmy Haba. Ta akurat robi drewniane i są drogie, ale lepsze niż przecietne plastikowe, które czasami trzeba
ostrożnie składać. Ale jedne i drugie są OK, jak sie dobrze wybierze. Zabawa polega na ułożeniu mniej lub bardziej skomplikowanego toru, po którym zlatują piłeczki.
Katarzyna S.

Katarzyna S. Mgr inż. AGH

Temat: Prezent dla 6 latka

Dorota S z:
Lego :)))

mój 26letni mężczyzna także zażyczył sobie klocki Lego, to ponadczasowy prezent :)

Temat: Prezent dla 6 latka

Mój prawie 7- latek szaleje za Lego City;) Wiec moze cos z tej lini ??
Anna S.

Anna S. Dyrektor ds.
pedagogicznych

Temat: Prezent dla 6 latka

Grzegorz Bąk:
Mam do Was prośbę - jakie fajne prezenty możecie polecić dla 6-7 latka?

Pytanie podstawowe - Czym się interesuje ten 6-7 latek? Lubi książki, czy bardziej woli pobiegać za piłką?

konto usunięte

Temat: Prezent dla 6 latka

A moze Wii - na zime jak znalazl?
A przynajmniej sie porusza.
Grzegorz Bąk

Grzegorz Bąk Alcatel-Lucent |
Global Materials
Management
Supervisor

Temat: Prezent dla 6 latka

Witam,

Dziękuję bardzo za pomoc.

LEGO city wygrało :)

Pozdrawiam

GB

Temat: Prezent dla 6 latka

Szkoda, że nie pomyślałeś o grze planszowej. Wszyscy dziś gramy w planszówki i może dlatego nie doceniamy ich wartości dydaktyczno wychowawczych. Polska gra Złapmy Lwa, którą można kupić w wersji domowej, stosowana jest przez nauczycieli nauczania wczesnoszkolnego do realozacji podstawy programowej. Jest bardzo lubiana przez dzieci.

Temat: Prezent dla 6 latka

Lego jest super, to zawsze dobry pomysł na prezent :) Mój ostatnio najchętniej bawi się Lego Ninjago , a jeśli chodzi o inne zabawki, to zdecydowanie wygrywają zabawki Bakugan, z jego ulubionej bajki. Zdecydowaliśmy z żoną, że kupimy mu zestaw z kartami, żeby mógł grać z kolegami, którzy też uwielbiają tę bajkę. Dobrze trafiliśmy, bo jest akurat promocja na zestawy z figurkami i kartami: https://lp.al.to/bakugan-20/ :)

Temat: Prezent dla 6 latka

Mój syn dostał http://www.twetter.pl/jakie-zabawki-dla-dziecka/ jego uśmiech na twarzy był bezcenny.

Temat: Prezent dla 6 latka

Z takich rozwijających bardziej prezentów, to może jakieś fajne artbooki? Takie zabawy plastyczne to zawsze fajna sprawa i też chwila na spędzenie razem czasu :) Tutaj np - madre.online są przeróżne wyklejanki, czy puzzle 3D zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Myślę że fajny pomysł :)

Temat: Prezent dla 6 latka

Dla trochę starszych dzieci, ale sądzę, że pomysł zdecydowanie trafiony - https://www.tuban.pl/Prezent-urodzinowy-dla-8-latka-Ins...
Jak to widzisz? Na pewno lepiej zrobić zrzutkę na coś konkretnego niż dawać dziesiątki prezentów, które nigdy nie będą wykorzystane.
Daria Narewska

Daria Narewska Własna działaność

Temat: Prezent dla 6 latka

Może fajna deskorolka elektryczna, która skutecznie wyciągnie dzieciaki na zewnątrz. Jeśli chodzi o wybór takich modeli to świetną opcję w swojej ofercie posiada Manta u których będziecie mogli znaleźć taki model, jak "deskorolka elektryczna 8,5" Manta MSB9023L OFF ROAD Podświetlane koła" bardzo dobre wykonanie, świetne parametry i zasięg. Na pewno będzie zachwycony ;)Ten post został edytowany przez Autora dnia 06.09.22 o godzinie 09:49

Temat: Prezent dla 6 latka

Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem będzie książka "Sanoko. Psst! Czy zdradzić ci moją tajemnicę?". Jest to jednak naprawdę mądra książka dla dzieci do czytania, ogólnie potrafi ona wiele nauczyć, pokazać co jest w życiu bardzo ważne

Temat: Prezent dla 6 latka

Myślę, że to jest dobry pomysł, który każdemu podejdzie - https://hop-sport.pl/pilkarzyki/ Nie jest to wielki wydatek, ale opcja, dzięki której wszystko może wyglądać inaczej. Aktywna forma rozrywki z dziećmi. Nie kolejne ekrany, tylko faktycznie coś ciekawego. I tak to powinno wyglądać.

Następna dyskusja:

Ubranka dla 9cio latka - mo...




Wyślij zaproszenie do