Rafał S.

Rafał S. Właściciel Firmy,
ALLCREATIVE

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Ktoś jadł? Co sądzicie o tej odżywce...
może ktoś kto się zna spojrzy na skład i stwierdzi czy jest ona bezpieczna dla zdrowia.

http://www.triceps.pl/UNIVERSAL_GAIN_FAST_3100_4500_g-...

Znajomy mówi ze to sama chemia, no ale każda odżywka to chemia...
Więc co nie jeść odżywek? Twarożek, naturalne białko :)
Przecież wiadomo że się nie dostarczy tylu kalorii w jedzeniu co jednym takim szejkiem.
Ewentualnie po dłuższym trenowaniu i jedzeniu odżywek może należało by oczyścić organizm z toksyn.

konto usunięte

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

A po co przepłacać?
Gainer 35% jakich wiele na rynku.
Podam Ci alternatywę Gainbody 30 Machine-Man opakowanie 1500g za 54 zł.
Michał D.

Michał D. Analityk Systemów
Biznesowych -
Central Europe HUB

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

A nie możesz zrobić domowego gainera ? Np. Odżywka białkowa i dobre węgle ? I nie masz problemu z tym, co siedzie w środku.

konto usunięte

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Michał D.:
A nie możesz zrobić domowego gainera ? Np. Odżywka białkowa i dobre węgle ? I nie masz problemu z tym, co siedzie w środku.
a mozesz przyblizyc produkty do takiego gainera?
Michał D.

Michał D. Analityk Systemów
Biznesowych -
Central Europe HUB

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

twarog+owsiana/ryz+banan +wpc?

owsiane + białko + owoc ?

Wszystko zależne od pory, celu i sytuacji.

Kombinacji jest wiele.

konto usunięte

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

spoko dzieki
Michał Wasilewski

Michał Wasilewski Triceps.pl S.A

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Tomasz, czy Activlab Machineman ma w swoim skladzie colostrum, enzymy trawienne, vanadyl, inhibitory stymulacji testosteronu itd...Porownywanie machinemana do gain fasta to porownywanie skody do mercedesa. Gainer activlaba spelnia swoje zadanie i jest ok, ale gain fast to zupelnie inna liga gainerow z gama dodatkow, ktore maja pobudzic organizm do wzrostu wagi.
Akop Szostak

Akop Szostak Trener personalny

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Gain fast ma faktycznie dodawane wiele związków które powinny działać na zwiększenie anabolizmu (Wzrostu mięśnie)

lecz Michale nie myślisz ze to za mała dawki by odczuć jakie kol wiek działanie ? porcja zalecana to ponad 200g. A tak na prawdę człowiek powinien podawać 100g, ponieważ tak wielka porcja będzie utrudnieniem.

a. strawienie (nawet z dodatkiem enzymów)
b. wykorzystanie w jednej chwili (jak wiadomo lepiej mnie a częściej)

Wiele produktów ma dziesiątki dodatków, lecz dawki które mają wpływ na sylwetkę (formę) różnią sie od tych w produktach. Dla tego tutaj zgadzam się z Tomasz ze to będzie przepłacenie. Gdzie jeszcze chciałem podkreślić ze nie ma on 35% białka. 35g ma On w porcji ponad 200g !

oczywiście mówię o osobie przeciętnej a nie ponad 100kg umięśnionym mężczyźnieAkop Szostak edytował(a) ten post dnia 28.11.09 o godzinie 16:35
Michał Wasilewski

Michał Wasilewski Triceps.pl S.A

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Oczywiscie zgadzam sie ze dodatki sa zazwyczaj sladowe, aczkolwiek idac tym tropem mozna uznac ze najbardziej oplaca sie najtanszy gainer, np 737 z megabola. Chodzilo mi o to, ze wplyw na cene maja dodatki, jakosc wytworzenia, rodzaj weglowodanow i bialek i kilka innych czynnikow. Nie uwazam, zeby GF byl w tym momencie najbardziej oplacalna sprawa, bo sam bardziej polecam np Gainera MCT z Olimpa z lepszym stosunkiem jakosci do ceny, ale nie mozna brac pod uwage tylko ceny, np w przypadku Mutant Massa jego cena jest spowodowana zastosowaniem duzo lepszych weglowodanow oraz frakcji bialek. Trzeba tutaj sztukac zlotego srodka w zaleznosci od konkretnego przypadku.
Akop Szostak

Akop Szostak Trener personalny

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

zgadzam się w 100%. Osobiście uważam ze w gainerze najważniejsze są węglowodany ( a dokładnie ich źródła)

większość produktów na rynku to cukry proste, które powodują tylko nie potrzebne skoki insulinowe. Taki produkt miał by sens tylko po treningu, ponieważ organizm wykorzysta w tedy te węglowodany. Lecz znacznie lepsze w tedy są wolne aminokwasy wraz z carbo. Ponieważ spowoduje to najlepsze warunki do regeneracji mięśnia !

Dla tego przy zakupie gainera (jak zastępczego posiłku, aby podbić kcal diety) polecam patrzeć na węglowodany, oraz jednak aby miał 20-30% białka. Lepiej nawet bliżej 30%, a resztę węglowodanów uzupełniać jedzeniem.

Dodatki enzymów są ważne, i jak najbardziej warto na to zwracać uwagę.

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

To ja mam też pytanie.
Co sądzicie o Mutant Mass?
Biorę to od dłuższego czasu i żyję, jak narazie.
Słyszałem że to całkiem ok. gainer, ale nigdy ta nazwa nie przewinęła się w żadnej dyskusji.
Akop Szostak

Akop Szostak Trener personalny

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Robercie jakościowo produkt nie jest zły. zawiera dobre węglowodany (to znaczy lepszu niż w większość produktów, ma vextrago. Charakteryzują se większa cząsteczką) Dodatkowo kilka frakcji białek, wolno i szybko wchłanialne, oraz dodatek zdrowych tłuszczy, które nie tylko są paliwem dla organizmu, lecz również budują błony komórkowe, poprawiają funkcjonowanie mózgu (pamięć i koncentracja), jak również są korzystne dla poprawy stosunku mięśni do tłuszczu .
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

widze ze nikt nie zwrocil uwagi na "drobny" szczegoł :

gainfast ma ZALEDWIE 15% bialka , a nie 35 jak napisal kolega Tomek
Akop Szostak

Akop Szostak Trener personalny

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Pisałem Witku, ze ma 35 g w ponad 200g porcji :)
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Tomasz Jarzębiński:
A po co przepłacać?
Gainer 35% jakich wiele na rynku.
Podam Ci alternatywę Gainbody 30 Machine-Man opakowanie 1500g za 54 zł.


oj sorki Akop umknął mi Twój post a faktycznie zwróciłeś na to uwagę przede mną , ja piłem do posta Tomka który zacytowałem
Akop Szostak

Akop Szostak Trener personalny

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Spoko :P Mi najbardziej podoba mikstura polecana na opakowaniu. Banany, jajka :P Widziałeś to ? :)
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

reasumują za +/- niecale 200pln dostajemy 675gram bialka 3,5kg carbo i cala litanie dodatkow w malych ilosciach

ostatnio pojawil sie u mnie gainerek naprawde ciekawy skladowo


Obrazek


209 pln 4,5 kg

a w tym 50% (!!!) mixu białek
Whey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate, Micellar Casein, Glutamine Peptides

50% wegli w tym blonnik i inulina

i takie tam dodatki:

Medium Chain Triglycerides, Glutamine Ethyl Ester, Creatine Ethyl Ester, Citrilline Malate Ethyl Ester, Branch Chain Amino Acid Ethyl Ester, Beta Ecdysterone, 7-Methoxyisoflavone, Banaba Leaf Extract (Corosolic Acid), Tribulus Terrestris, Eurycoma Longifolia Jack, Enzyme Blend (Protease I, Protease II, Lactase, Amylase), Piperine Extract, Stevia Leaf

czyli olej mct , gluta, bcaa , kreatyna, praktycznie animal mstak, enzymy

naprawde potężny skład

a i jeszcze sie zgodze z Tomkiem J ze gainbody 30% to najciekawiek obecnie wypadajacy gainer 30%

http://mocnysklep.pl/365,gainbody-machine-man-30-1500g...
Witek Kurdziel

Witek Kurdziel MOCNYSKLEP.PL,
MOCNYTRENER.PL,
MOCNYBLOG.PL

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Akop Szostak:
Spoko :P Mi najbardziej podoba mikstura polecana na opakowaniu. Banany, jajka :P Widziałeś to ? :)

no ba :)

ten przepis pokserowany w latach 90-tych po krakowie krążył jak relikwia :)))

z perspektywy czasu wydaje mi sie ze to najkrotsza droga do cukrzycy :)

ile tam wychodzilo chyba 3000kcal bonusowo do diety ? :)
Akop Szostak

Akop Szostak Trener personalny

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100

Dokładnie.

Co do produktu firmy inter active, jak pracowałem w sklepie z suplementami to używałem go sporadycznie :) skład bardzo dobry !

ta forma ma świetne batony wysokobiałkowe LOW CARB, widziałeś może ? 1-2g cukru, mało węglowodanów dużo białka i świetny smak ! Doskonale nadawał sie jako słodka przyjemność :)
Akop Szostak

Akop Szostak Trener personalny

Temat: CO sądzicie o UNIVERSAL GAIN FAST 3100


Obrazek


doskonale sie sprawdza nawet na dietach odchudzających. Bardzo chwalą go kobiety, ponieważ smak jest świetny, a wiemy ze ciężko jest wytrzymam kilka tygodni bez słodkości. Taki baton może też zastąpić posiłek.

Co myślisz ? :)Akop Szostak edytował(a) ten post dnia 30.11.09 o godzinie 19:49



Wyślij zaproszenie do