Michał M.

Michał M. Komercjalizcja
Galerii Handlowych,
doradca w zakresie
zar...

Temat: Ortopeda sportowy

Witajcie;
Możecie polecić jakiegoś dobrego ortopedę, najlepiej sportowego we Wrocławiu?

Z góry dzieki.
Tomasz Gondek

Tomasz Gondek Planista produkcji
(nie pianista!)

Temat: Ortopeda sportowy

Najlepszy ortopeda, jakiego znam to dr Maciej Kentel. Podczas studiów miałem problemy z kolanem (n razy je skręcałem, artroskopia, n punkcji, itd.), więc polecam świadomie dobrego fachowca:

http://www.trauma.com.pl/index.php?body=kontakt

Powodzenia (=powrotu do zdrowia i sprawności)!
Marta D.

Marta D. pracownik
multimedialny

Temat: Ortopeda sportowy

szukaj na awf-ie

Przychodnia Wrocław al. Paderewskiego
Międzywojewódzka Przychodnia Sportowo - Lekarska
al. Paderewskiego 35
51-612 Wrocław
tel: 71 347 33 00
Michał M.

Michał M. Komercjalizcja
Galerii Handlowych,
doradca w zakresie
zar...

Temat: Ortopeda sportowy

Marta Dąbrowska:
szukaj na awf-ie

Przychodnia Wrocław al. Paderewskiego
Międzywojewódzka Przychodnia Sportowo - Lekarska
al. Paderewskiego 35
51-612 Wrocław
tel: 71 347 33 00

Byłem tam na badaniach przed maratonem - i szczerze, to jakoś za dobrych wspomnień nie mam po tej wizycie. Taki pełny PRL... z tego co się zorientowałem to we Wrocławiu nie ma dobrych specjhalistów z medycyny sportowej:(
Maciej S.

Maciej S. Pewne jest tylko
to,że umrzemy.
Wszystko inne
podlega neg...

Temat: Ortopeda sportowy

POLECAM:
Szpital Specjalistyczy "EuroMediCare" z Przychodnią
ul. Pilczycka 144-148
54-144 Wrocław

lekarze:
Maciej Starzyk
Tomasz Andrzejewski

bardzo dobrzy fachowcy, sam się u nich leczyłem, również moi znajomi korzystali z ich pomocy.

wizyta kosztuje około 100zł

konto usunięte

Temat: Ortopeda sportowy

Maciej S.:
POLECAM:
Szpital Specjalistyczy "EuroMediCare" z Przychodnią
ul. Pilczycka 144-148
54-144 Wrocław

Zgadza się - przecież początek tej firmie dali jedni z najlepszych ortopedów.
Michał M.

Michał M. Komercjalizcja
Galerii Handlowych,
doradca w zakresie
zar...

Temat: Ortopeda sportowy

Dzieki wszystkim za rady.
Trudno jest jednak znalezc dobrego ortopedę, który rozumie problemy osób uprawiających sport, a w szczególności bieganie.

Mam nadzieję, że któryś z nich szybko pomoże:)
Maciej S.

Maciej S. Pewne jest tylko
to,że umrzemy.
Wszystko inne
podlega neg...

Temat: Ortopeda sportowy

Michał M.:
Dzieki wszystkim za rady.
Trudno jest jednak znalezc dobrego ortopedę, który rozumie problemy osób uprawiających sport, a w szczególności bieganie.

Mam nadzieję, że któryś z nich szybko pomoże:)

lekarze Starzyk i Andzejewski to lekarze sportowi. Moi znajomi i ja korzystaliśmy z ich wiedzy i pomocy po kontuzjach.
Michał M.

Michał M. Komercjalizcja
Galerii Handlowych,
doradca w zakresie
zar...

Temat: Ortopeda sportowy

Maciej S.:
Michał M.:
Dzieki wszystkim za rady.
Trudno jest jednak znalezc dobrego ortopedę, który rozumie problemy osób uprawiających sport, a w szczególności bieganie.

Mam nadzieję, że któryś z nich szybko pomoże:)

lekarze Starzyk i Andzejewski to lekarze sportowi. Moi znajomi i ja korzystaliśmy z ich wiedzy i pomocy po kontuzjach.

Ale opinie o nich (a szczegolnie p. Andrzejewskim) w necie są strasznie negatywne, wiec chyba poszukam kogos innego.
Maciej S.

Maciej S. Pewne jest tylko
to,że umrzemy.
Wszystko inne
podlega neg...

Temat: Ortopeda sportowy

Michał M.:
Maciej S.:
Michał M.:
Dzieki wszystkim za rady.
Trudno jest jednak znalezc dobrego ortopedę, który rozumie problemy osób uprawiających sport, a w szczególności bieganie.

Mam nadzieję, że któryś z nich szybko pomoże:)

lekarze Starzyk i Andzejewski to lekarze sportowi. Moi znajomi i ja korzystaliśmy z ich wiedzy i pomocy po kontuzjach.

Ale opinie o nich (a szczegolnie p. Andrzejewskim) w necie są strasznie negatywne, wiec chyba poszukam kogos innego.
Zgadzam się z tym co piszesz i o opiniach. Opinie takie są ponieważ nie należy on do ludzi "sympatycznych", jego zachowanie i forma humoru może nie docierać do większości pacjentów. Mi to było obojętne. Konsultowałem się u Starzyka i bardzo mi pomógł, dzięki niemu kolano mam OK i nie musiałem poddać się zabiegowi. Polecam Ci konsultacje właśnie u niego. Jeśli miałbyś iść pod nóż, to mimo wszystko do Andrzejewskiego, ZNA SIĘ NA ROBOCIE, a to jaki jest... Chyba ważniejszy jest powrót do formy...

Temat: Ortopeda sportowy

Polecam Sport-Klinikę w Żorach,specjalizują się w kończynach dolnych.Ja osobiście będę miała operowane biodro tam przez Doktora Juliusza Deca- wizyta 250 zł.Mają podpisaną umowę z NFZ,a prywatnie operacje biodra wahają się od 5000 do 28000 tyś.
Paulina Biernat

Paulina Biernat Marketing, PR

Temat: Ortopeda sportowy

Ja polecam Pana Marcina Malcewicza, przyjmuje w Instytucie DermaMed. Godny polecenie lekarz, byłam u niego z bólami kręgosłupa.

Następna dyskusja:

Ortopeda - poszukiwany




Wyślij zaproszenie do