Anita Mansfeld

Anita Mansfeld Wszystko co robię,
robię z pasją.

Temat: Coworking Katowice

Witam wszystkich, w tych dniach uruchamiamy nowe miejsce w Katowicach, ul. Młyńska - ścisłe centrum, chętnych serdecznie zapraszamy.
Tomasz Kacała

Tomasz Kacała E-Learning /
Internet /
Multimedia

Temat: Coworking Katowice

Można więcej informacji? :)
Anita Mansfeld

Anita Mansfeld Wszystko co robię,
robię z pasją.

Temat: Coworking Katowice

Witam, projekt rusza z końcem tygodnia, przewidujemy początkowo 6 stanowisk, w cenę wliczony stały, stabilny dostęp do sieci. Opcjonalnie możliwa rejestracja własnej działalności gospodarczej pod naszym adresem. Czyste zaplecze kuchenne/sanitarne.
Tomasz Kacała

Tomasz Kacała E-Learning /
Internet /
Multimedia

Temat: Coworking Katowice

Drugie miejsce w Kato :) dobrze, że coworking się rozwija :) Powodzenia! Przyjdziemy na przeszpiegi ;)
Anita Mansfeld

Anita Mansfeld Wszystko co robię,
robię z pasją.

Temat: Coworking Katowice

Zapraszamy. Młyńska 5/3. Tel. kontaktowy 032 2048010 lub 792137438.
Tomasz Kacała

Tomasz Kacała E-Learning /
Internet /
Multimedia

Temat: Coworking Katowice

A dopiero teraz się zorientowałem, że to Ty u nas byłaś na przeszpiegi :D To w sumie my nie musimy już szpiegować :P wpadniemy na kawę ;)
Anita Mansfeld

Anita Mansfeld Wszystko co robię,
robię z pasją.

Temat: Coworking Katowice

Hej, na kawę zapraszam. Pierwotnie byłam zainteresowana "siedzeniem" u Was. Jednak doszłam do wniosku, że drugie biuro co-work w Kce to dobry pomysł. Droga konkurencjo, zapraszam do współpracy i wymiany doświadczeń.

konto usunięte

Temat: Coworking Katowice

Interesuje mnie kwestia wynajmu biurka na Młyńskiej w Katowicach w ramach co-workingu. Wstępnie zainteresowana jestem "wynajęciem biurka" od jesieni- październik/listopad. Czy dysponujecie Państwo wolnym miejscem?Natalia N. edytował(a) ten post dnia 01.09.10 o godzinie 11:43
Grzegorz B.

Grzegorz B. Analiza sprzedaży

Temat: Coworking Katowice

Czy można gdzieś zobaczy zdjęcia Waszego biura coworkingowego? :>
Aleksandra Flak

Aleksandra Flak Kierownik Biura

Temat: Coworking Katowice

Wykonujesz wolny zawód, prowadzisz małą firmę, jesteś początkującym przedsiębiorcą?

Zapraszamy do 4 Work Studio, mieszczącego się przy ulicy Wawelskiej 1 w Katowicach. Ruszamy wkrótce!

OFERUJEMY:
- stanowisko pracy
- wirtualny adres
- salę konferencyjną
- gabinet prestige
- zaprojektowanie pełnego wizerunku firmy
- usługi hostingowe i domenowe
- opiekę informatyczną klienta
- projektowanie i wykonanie stron WWW

Nasze biuro znajduje się w prestiżowej kamienicy w samym centrum Katowic - niedaleko dworca PKP oraz dworca autobusowego a także przystanków komunikacji miejskiej.
W cenie wynajmu biurka:
- nielimitowany dostęp do Internetu
- czynsz + prąd, gaz, woda
- sprzątanie biura
- wspólny wyposażony aneks kuchenny
- kawa, herbata, woda mineralna
- dostęp do drukarki, skanera, faxu, ksero

Coworking to nie tylko biurko za pieniądze, to także swoboda i brak ograniczeń. Chcemy jak najlepiej dopasować się do twojego rytmu pracy, stąd nasza elastyczna czasowo oferta. Biurko możesz wynająć u nas na miesiąc, tydzień a nawet na godzinę!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, masz dodatkowe pytania:
- pisz - w tym wątku lub na maila – flakola@interia.pl
- dzwoń – 504 – 078 – 299
Już niebawem zapraszamy na naszą stronę: http://4workstudio.pl

Pozdrawiam, Aleksandra FlakAleksandra Flak edytował(a) ten post dnia 08.11.10 o godzinie 10:54
Jakub Krupnik

Jakub Krupnik
www.internetowapromo
cja.pl
www.biurointer.pl
www.innomedg...

Temat: Coworking Katowice

Witam !

Zapraszam wszystkich ze Śląska, czyli z miast takich jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy , Dąbrowa Górnicza, , Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice, Żory,
Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie oraz innych miast i miejscowości do biura coworkingowego w Katowicach mieszczącego się przy ul. Opolskiej 22.

Z naszych usług korzysta już ponad setka zadowolonych klientów !

Mamy jeszcze ostatnie biurka w biurze w Katowicach, w prestiżowej lokalizacji przy ul. Opolskiej 22, na pierwszym piętrze!

Dla Klientów powołujących się na ogłoszenie w GoldenLine, udzielimy dodatkowego, 5% rabatu, łączącego się z innymi promocjami.

Zapraszam do kontaktu z
biurem w Katowicach w
celu poznania szczegółowej oferty.
Jesteśmy wirtualnym biurem - zapewniamy adres dla firmy,
rejestrację spółki, obsługę korespondencji, najem sali na
spotkanie, sal konferencyjnych i szkoleniowych, obsługę szkoleń, doradztwo i
consulting.

Pozdrawiam!

Jakub Krupnik
info@biurointer.pl
Coworking, wirtualne biuro, rejestracja spółki, biurka na godziny
Wojciech M.

Wojciech M. architekt ,
wolny strzelec,
współwł. coworkingu

Temat: Coworking Katowice

Przeczytałem ofertę, dla pewności raz jeszcze ze zrozumieniem, włączyłem najwyższy stopień tolerancji, ale ciągle coworkingu to ja tam nie widzę.

Coworking wprawdzie wiele ma twarzy, ale to to jeździec bez głowy...
Aleksandra Flak

Aleksandra Flak Kierownik Biura

Temat: Coworking Katowice

Zapraszam do oglądania zdjęć z naszego biura
http://www.4workstudio.pl/galeria.html
Wit Kurzac

Wit Kurzac Człowiek stąpający
twardo po miękkiej
ziemi...

Temat: Coworking Katowice

Witam wszystkich serdecznie...

Mam przyjemność zaprosić do nowo otwartego biura w Katowicach przy ulicy Klimczoka 3. Dogodny dojazd samochodem z Drogowej Trasy Średnicowej i Autostrady A4, 5 minut komunikacją miejską z dworca PKP.
Oferujemy naszym Klientom pełen zakres usług sekretarsko biurowych od wirtualnego biura, usług sekretarskich i rachunkowych po przez miejsce do pracy (open space), salki do rekrutacji i salki szkoleniowe, włącznie z 50 osobową salą szkoleniową.
Wszystko to w nowo odrestaurowanej kamienicy blisko ścisłego centrum Katowic.
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą http://3office.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Wit Kurzac
Marcin K.

Marcin K. otwarty na
propozycje pracy
zdalnej

Temat: Coworking Katowice

Witam,

Poszukuję na jeden dzień pomieszczenie na szkolenie dla dwóch, trzech osób.
Niezbędny internet i tablica.
Czy możecie polecić mi któreś z biur coworkingowych w Katowicach?

Na marginesie: brakuje mi w tym wątku danych kontaktowych (chociażby adresów stron) biur coworkingowych w Katowicach.

konto usunięte

Temat: Coworking Katowice

WiT Kurzac:
Witam wszystkich serdecznie...

Mam przyjemność zaprosić do nowo otwartego biura w Katowicach przy ulicy Klimczoka 3. Dogodny dojazd samochodem z Drogowej Trasy Średnicowej i Autostrady A4, 5 minut komunikacją miejską z dworca PKP.
Oferujemy naszym Klientom pełen zakres usług sekretarsko biurowych od wirtualnego biura, usług sekretarskich i rachunkowych po przez miejsce do pracy (open space), salki do rekrutacji i salki szkoleniowe, włącznie z 50 osobową salą szkoleniową.
Wszystko to w nowo odrestaurowanej kamienicy blisko ścisłego centrum Katowic.
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą http://3office.pl

Kontaktowałem się z Wami i miła Pani z obsługi stwierdziła, że nie posiadacie takiej usługi jak Coworking.Dawid T. edytował(a) ten post dnia 06.03.11 o godzinie 08:00
Wojciech M.

Wojciech M. architekt ,
wolny strzelec,
współwł. coworkingu

Temat: Coworking Katowice

Dawid T.:
WiT Kurzac:
Witam wszystkich serdecznie...

Mam przyjemność zaprosić do nowo otwartego biura w Katowicach (...)

Kontaktowałem się z Wami i miła Pani z obsługi stwierdziła, że nie posiadacie takiej usługi jak Coworking.

:D
Wit Kurzac

Wit Kurzac Człowiek stąpający
twardo po miękkiej
ziemi...

Temat: Coworking Katowice

Dawid T.:
WiT Kurzac:
Witam wszystkich serdecznie...

Mam przyjemność zaprosić do nowo otwartego biura w Katowicach przy ulicy Klimczoka 3. Dogodny dojazd samochodem z Drogowej Trasy Średnicowej i Autostrady A4, 5 minut komunikacją miejską z dworca PKP.
Oferujemy naszym Klientom pełen zakres usług sekretarsko biurowych od wirtualnego biura, usług sekretarskich i rachunkowych po przez miejsce do pracy (open space), salki do rekrutacji i salki szkoleniowe, włącznie z 50 osobową salą szkoleniową.
Wszystko to w nowo odrestaurowanej kamienicy blisko ścisłego centrum Katowic.
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą http://3office.pl

Kontaktowałem się z Wami i miła Pani z obsługi stwierdziła, że nie posiadacie takiej usługi jak Coworking.Dawid T. edytował(a) ten post dnia 06.03.11 o godzinie 08:00

Tak jak pisałem Panu na priv usługa jest świadczona 5 dni w tygodniu od 8.00 do 18.00 a nie tak jak się Pan spodziewał 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszam do współpracy...

konto usunięte

Temat: Coworking Katowice

WiT Kurzac:
Tak jak pisałem Panu na priv usługa jest świadczona 5 dni w tygodniu od 8.00 do 18.00 a nie tak jak się Pan spodziewał 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszam do współpracy...

Nie spodziewałem się 7 dni w tygodniu, interesowała mnie po prostu kwestia dostępności biura. Dzięki za info.
Paulina Pawlik

Paulina Pawlik COO Lastrada
Catering,
Współwłaścicielka
restauracji w Z...

Temat: Coworking Katowice

witam,

Chciałam się dowiedzieć gdzie jeszcze mogę znaleźć biura Coworkingowe na terenie śląską?

Pozdrawiam
Paulina

Następna dyskusja:

Coworking- Katowice




Wyślij zaproszenie do