konto usunięte

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Witam. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś sprawdzonego ortopedę we Wrocławiu (nie jestem stąd). Chodzi o jakieś problemy z kolanem... Będę wdzięczna za pomoc:)

konto usunięte

Temat: Ortopeda - poszukiwany

oooj,może być ciężko...sama też chcętnie skorzystam z kontaktu...bo jak na razie mam jednego,którego mogę odradzić:(
Marta S.

Marta S. ilustrator
freelancer
www.mase.pl

Temat: Ortopeda - poszukiwany

ortopeda, dr Majchrowski Wrocław, Kwiska 5/7, 0601-915-841, piątki od 16.00

polecam , leczył się u niego mój syn(po zwichnięciu
kolana)
a tez trafiliśmy do niego z polecenia
kompetentny, rzeczowy i bardzo 'ludzki'

konto usunięte

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Mam prośbę.Proszę osoby polecające lekarza o informację czy przyjmuje on prywatnie czy na NFZ. To bardzo ważne. Dziękuję.
Magdalena Nel W.

Magdalena Nel W.
lekarz,przedsiębiorc
a, felietonista,
tłumacz, muzyk

Temat: Ortopeda - poszukiwany

dr Andrzejewski EUROMEDICARE Szpital Specjalistyczny ul Pilczycka
W razie co ;-) jeden z najlepszych operatorów jeśli chodzi o staw kolanowy ( leczy m.in. naszych koszykarzy)
Marta S.

Marta S. ilustrator
freelancer
www.mase.pl

Temat: Ortopeda - poszukiwany

na kwiskiej prywatnie
na NFZ w klinice chirurgii dziecięcej na Skłodowskiej, i chyba tez w przychodzi sportowej na stadionie olimpijskim(ale tu nie jestem pewna)
Magdalena Nel W.

Magdalena Nel W.
lekarz,przedsiębiorc
a, felietonista,
tłumacz, muzyk

Temat: Ortopeda - poszukiwany

na NFZ czeka się nawet do 3-4 m-cy. Wizyta prywatna 100 pln i można dostac rachunek. Na prywatną czeka się 2-3 tyg.
Aleksander Rak

Aleksander Rak Fortune Auto Finance
- Internal Control &
Management Info...

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Ja byłem zadowolony z opieki dra Malcewicza w Centrum Medycznym LIM.
Z tego co wiem, to nie mają umowy z NFZ, ale pewności nie mam, bo ja korzystam z abonamentu współfinansowanego przez pracodawcę.
Paweł W.

Paweł W. Marketing Manager

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Dr.Grzegorz Świsulski
Ulica: Staszica / 22
Telefon: 071 329 37 81
Prywatna praktyka.

Ortopeda który w 2002r robił mi plastykę kolana. Miesiąc temu artroskopie. Konkretny i z dużą praktyką.
Joanna Lebiedzińska

Joanna Lebiedzińska Edukacja
Ekologiczna, Energia
Odnawialna i
Środowisko

Temat: Ortopeda - poszukiwany

MagdaLENa NEL W.:
na NFZ czeka się nawet do 3-4 m-cy. Wizyta prywatna 100 pln i można dostac rachunek. Na prywatną czeka się 2-3 tyg.

No to ja musiałam mieć niesamowite szczęście, bo leczę sie w ramach NFZ i na wizytę u ortopedy czekałam na Pabianickiej max. miesiąc a na rezonans magnetyczny ... 4 dni ....
Paweł W.

Paweł W. Marketing Manager

Temat: Ortopeda - poszukiwany

No to ja musiałam mieć niesamowite szczęście, bo leczę sie w ramach NFZ i na wizytę u ortopedy czekałam na Pabianickiej max. miesiąc a na rezonans magnetyczny ... 4 dni ....

Dużo szczęścia :)jeżeli chodzi o rezonans.. ja czekałem 3 tygodnie.
Co do ortopedy, średnio czeka się około miecha. Pod koniec roku będzie gorzej, ze względu na wyczerpane limity.
Malwina T.

Malwina T. w życiu nie ma game
over jest tylko next
level

Temat: Ortopeda - poszukiwany

dr Maciej Kentel http://trauma.com.pl/ ,podobnie jek dr Andrzejewski spec.od kolan , urazów itp.wizyta 100.
Anetta M.

Anetta M. AKME-Alfa Sp. z
o.o./AKME-Beta Sp. z
o.o./AKME-Gamma Sp.
...

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Dr Czesław Kalinowski. Przyjmuje w Mediconcept (Krzycka 94, tel.: 71 339 90 35, 339 90 36) i w CM LIM (Galeria Dominikańska, tel.: 71 377 26 26).

Polecam, świetny specjalista i miły człowiek.
Dorota Z.

Dorota Z. Business
Intelligence

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Jeżeli chodzi o ortopedę - tylko dr Kokoszka. Specjalista od przypadków beznadziejnych ;)
Numer kontaktowy 695 98 01 70.
Z tego, co wiem, przyjmuje teraz w Brzegu Dolnym, gdzie za własne pieniądze wyremontował cały oddział ortopedii.

konto usunięte

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Dziękuję za informacje. Wybór padł na dr Świsulskiego, bo wizyta była praktycznie z dnia na dzień. Zobaczymy, czy to co zalecił pomoże:)

konto usunięte

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Dorota B.:
Jeżeli chodzi o ortopedę - tylko dr Kokoszka. Specjalista od przypadków beznadziejnych ;)
Numer kontaktowy 695 98 01 70.
Z tego, co wiem, przyjmuje teraz w Brzegu Dolnym, gdzie za własne pieniądze wyremontował cały oddział ortopedii.

Podpisuje sie pod tym obiema łapkami :-)
Doktor ma u siebie w gabinecie nawet własny rentgen.

konto usunięte

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Anetta M.:
Dr Czesław Kalinowski. Przyjmuje w Mediconcept (Krzycka 94, tel.: 71 339 90 35, 339 90 36) i w CM LIM (Galeria Dominikańska, tel.: 71 377 26 26).

Polecam, świetny specjalista i miły człowiek.
on prywatnie czy na NFZ
Anetta M.

Anetta M. AKME-Alfa Sp. z
o.o./AKME-Beta Sp. z
o.o./AKME-Gamma Sp.
...

Temat: Ortopeda - poszukiwany

Stanisław Pleszewski:
Anetta M.:
Dr Czesław Kalinowski. Przyjmuje w Mediconcept (Krzycka 94, tel.: 71 339 90 35, 339 90 36) i w CM LIM (Galeria Dominikańska, tel.: 71 377 26 26).

Polecam, świetny specjalista i miły człowiek.
on prywatnie czy na NFZ

Ja akurat byłam prywatnie, więc nie wiem, czy NFZ też wchodzi w grę, ale jest to chyba jedyny lekarz, jakiego znam, który zwraca uwagę na to, żeby pacjenta nie zrujnować przy okazji leczenia.
Ewa Gruz

Ewa Gruz PMP, Senior Project
Manager, Credit
Suisse

Temat: Ortopeda - poszukiwany

marta S.:
ortopeda, dr Majchrowski Wrocław, Kwiska 5/7, 0601-915-841, piątki od 16.00

polecam , leczył się u niego mój syn(po zwichnięciu
kolana)
a tez trafiliśmy do niego z polecenia
kompetentny, rzeczowy i bardzo 'ludzki'

Ja też polecam doktora M. :)
Marta D.

Marta D. pracownik
multimedialny

Temat: Ortopeda - poszukiwany

podbijam.
poszukuję ortopedy ale wyspecjalizowanego w wadach postawy i krzywych kręgosłupach - odprostować się muszę.



Wyślij zaproszenie do