Teamleader (m/k) - Holandia zbiór truskawek, Limburgia, Holandia - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Teamleader (m/k) - Holandia zbiór truskawek

Aktualnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy osoby do zbioru i pielęgnacji truskawek, która będzie pełniła funkcję teamleadera.

Teamleader (m/k) - Holandia zbiór truskawek

Work place: Limburgia, Holandia

Region: Limburg

Numer ref.: a0tbI000000n0YPQAY

Zadania:
  • zbiór i pielęgnacja truskawek,
  • nadzorowanie i koordynacja pracy grupy,
  • obsługa wózków szklarniowych,
  • sprzątanie szklarni.
Wymagania:
  • doświadczenie w zbiorze truskawek,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy na polu i w warunkach panujących w szklarni,
  • gotowość do pracy sezonowej (od marca do grudnia 2024),
  • sumienność, dokładność,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:
  • posiadanie samochodu w celu dojazdu między zakwaterowaniem a miejscem pracy.
Oferujemy:
  • stawkę 14,27 euro/h brutto,
  • dodatki: wakacyjne, urlopowe, za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • dodatkowe bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu za granicą,
  • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Lokalizacja: Limburgia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl