Starszy Specjalista Walidacji, Starogard Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plPolpharma - Starszy Specjalista Walidacji

Oferta archiwalna

Starszy Specjalista Walidacji

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Region: pomorskie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie prac kwalifikacyjnych i walidacyjnych poprzez planowanie i koordynowanie odpowiednich działań
  • Opracowywanie procedur oraz dokumentów kwalifikacyjnych i walidacyjnych
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie opracowywania i wdrożenia walidacji zgodnej z aktualnymi przepisami, wytycznymi i trendami w zakresie GMP
  • Udział w projektach dotyczących procesów produkcyjnych i jakościowych
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu walidacji.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne poparte 5 - letnim stażem pracy w przemyśle farmaceutycznym
  • Podstawowa znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych
  • Rozumienie technologii analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych
  • Rozumienie zagadnień walidacji w produkcji farmaceutycznej
  • Znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji.