SPECJALISTA DS. WSPARCIA UTRZYMANIA SIECI, Poznań/ Leszno - oferta pracy - GoldenLine.plDekra - SPECJALISTA DS. WSPARCIA UTRZYMANIA SIECI

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia
Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA UTRZYMANIA SIECI

Miejsce pracy: Poznań/ Leszno

Zadania:

  • usuwanie awarii i diagnostyka uszkodzeń elementów sieci radiowej i transmisyjnej
  • udział w rekonfiguracji i optymalizacja sieci radiowej i transmisyjnej
  • udział w odbiorach technicznych nowych elementów sieci radiowej i transmisyjnej
  • udział w tworzeniu i uzupełnianiu dokumentacji stanu sieci technicznej
  • przegląd instalacji stacji bazowej: weryfikacja stanu technicznego urządzeń, logistyka części zapasowych
  • współpraca oraz nadzorowanie usług świadczonych przez firmy zewnętrzne

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (np. telekomunikacyjne, elektroniczne) / student studiów zaocznych (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
  • znajomość MS Office
  • komunikatywność
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość budowy i architektury sieci komórkowej 2G, 3G, 4G
  • znajomość architektury sieci światłowodowych oraz metodologii pomiarowej
  • podstawy znajomości technologii PDH, SDH, IP, WLAN

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie zapewniającej profesjonalne usługi związane z sieciami radiowymi
  • interesującą pracę na ciekawym, dającym możliwość rozwoju osobistego stanowisku
  • współpracę na czas realizacji projektu
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.