Specjalista ds. sprzedaży i marketingu, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPushPushGo - Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Oferta archiwalna

PushPushGo

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

-Chcesz pracować w najszybciej rozwijającej się platformie web push w Polsce?
-Chcesz mieć realny wpływ na działania w firmie oraz uczestniczyć w kształtowaniu produktu?
-Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze nowych technologii? Wierzymy, że doskonała Obsługa Klienta połączona ze skutecznym Marketingiem i Sprzedażą, to najlepsza droga do sukcesu. Jeśli zgadzasz się z tą ideą, na pewno będziesz się dobrze u nas czuć.

Jak będzie wyglądać Twoja praca:

  • tworzyć dedykowane strategie marketingowe,

  • przeprowadzać szkolenia i tzw. onboardingi,

  • prowadzić cykliczne spotkania z Działem IT

  • wspierać działania sprzedażowe,

  • robić inne rzeczy, które wydadzą Ci się ważne i przydatne w naszej firmie.

Wymagania

To musisz wiedzieć:

  • budujemy struktury naszego zespołu Sales zarówno w Polsce jak i za granicą. Bardzo możliwe, że po kilku miesiącach pracy z nami będziesz odpowiadać za koordynowaniem działań PushPushGo na rynkach zagranicznych. To, czy tak się stanie, zależy tylko od Ciebie, a taka szansa może się już nie powtórzyć,

  • zostawiamy Ci również otwarte inne ścieżki rozwoju. Wystarczy, że powiesz co lubisz robić i udowodnisz, że jesteś w tym dobry,

  • będziesz mieć wpływ na kreowanie produktu,

  • na tym stanowisku musisz naprawdę lubić ludzi i mieć dużo zrozumienia dla tego, że każdy z nas jest inny i potrzebuje innego podejścia,

  • ważne, abyś posiadał wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • cenimy: terminowość i zaangażowanie. To praca w jednym z najważniejszych dla nas działów i korporacyjna strategia „byle do piątku” tutaj nie przejdzie,

  • nie lubimy nudziarzy, więc poczucie humoru - obowiązkowe,

możesz również być studentem studiów zaocznych lub mieć niewielkie doświadczenie zawodowe. Jeśli rokujesz, nauczymy Cię wszystkiego.

Oferujemy

Co chcemy Ci zaoferować (poza pensją):

  • pracę w biurze w Warszawie lub pracę całkowicie zdalną,

  • rozwój w najnowszej gałęzi marketingu internetowego,

  • darmowe szkolenia wewnętrzne,

  • podstawę 2000-2500 plus prowizje
  • możliwość uczestnictwa w budowaniu produktu o potencjale globalnym od podstaw,

  • to, co będzie dla Ciebie “must have” żeby z nami pracować, o ile nas do siebie przekonasz.

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, napisz do mnie na jobs@pushpushgo.com i załącz swoje CV, profil na Linkedin czy cokolwiek innego co sprawi, że będziemy chcieli z Tobą pracować. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, nie krępuj się, aby je zadać. Chętnie odpowiem!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.