Specjalista ds Rekrutacji, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plIC IDEA COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista ds Rekrutacji

Lokalizacja
Opole
Pracodawca
IC IDEA COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dodano
21.07.2022
Numer referencyjny
4835_2879

OPIS

IC Ideacomplex Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy, gwarantujemy legalne zatrudnienie w Belgii i Holandii.

Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę z wąskich sektorów specjalizacji budowlano-przemysłowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Specjalisty ds. rekrutacji

Dołączając do naszego zespołu będziesz prowadzić procesy rekrutacyjne z różnych obszarów oraz dbać o wizerunek i budowanie marki "Ideacomplex".

Napisz Nam dlaczego to Ciebie powinniśmy mieć w swoim zespole! Jesteśmy firmą, która stawia na kreatywność w działaniu, dlatego wszelkie formy kreatywności mile widziane!

Ważne!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, prosimy o umieszczenie klauzuli RODO o przetwarzaniu danych osobowych na dokumentach aplikacyjnych. Aplikacje bez wymaganej zgody nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.

Obowiązki:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end (sporządzanie i publikacja ogłoszeń o pracy, analiza i selekcja aplikacji, organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, przekazywanie kandydatom informacji zwrotnych),
  • aktywne poszukiwanie kandydatów oraz innowacyjnych źródeł dotarcia do kandydatów,
  • realizacja projektów z zakresu miękkiego HR-u,
  • współpraca z Działem Kadr oraz obszarami biznesowymi w sprawach personalnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1oraz mile widziana znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego.
  • preferowane wykształcenie wyższe; kierunki: Psychologia, Socjologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub pokrewne
  • mile widziana znajomość podstawowych przepisów Prawa Pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • pozytywne nastawienie do ludzi i otaczającego świata
  • umiejętność rozwiązywania problemów a nie ich wyszukiwania
  • pro aktywność w podejmowaniu działań, w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,
  • "lekkie pióro" - umiejętność pisania krótkich tekstów oraz tworzenia komunikacji firmowej,
  • mile widziane: doświadczenie w rekrutacji dla branży budowlanej

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • po okresie wdrożenia samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • pracę w trybie stacjonarnym w nowoczesnym biurze w centrum Opola,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • wpływ na kreowanie standardów w firmie
  • autonomię i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • niezbędny sprzęt do pracy
  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i możliwość inicjowania zmian