Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka francuskiego, Damienice/Bochnia - oferta pracy - GoldenLine.plPLASTBUD SP. Z O.O. SP.K - {{offer.position}

Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka francuskiego

Lokalizacja
Damienice/Bochnia
Pracodawca
PLASTBUD SP. Z O.O. SP.K
Dodano
28.02.2020

OPIS STANOWISKA:

  1. obsługa sprzedażowa partnerów handlowych,
  2. rozwój i utrzymanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami Firmy,
  3. koordynowanie dostaw do Klientów,
  4. umacnianie dobrego wizerunku Firmy,

Od aplikujących kandydatów oczekujemy, że:

  • znają język francuski w stopniu biegłym - warunek konieczny,
  • umieją wyznaczyć priorytety i są rzetelni przy wykonywaniu swoich obowiązków,
  • mogą się pochwalić bardzo dobrą organizacją czasu i miejsca pracy,
  • są samodzielne i pracują z zaangażowaniem.

OFERUJEMY:

  1. stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  2. motywujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
  3. atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  4. szkolenie produktowe,

Nasza Firma zajmuje się produkcją okien z PVC i aluminium od 2000 roku. W chwili obecnej jesteśmy liczącym się producentem w Polsce południowej, równocześnie eksportując nasze produkty do Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii Francji, Słowacji, Szwajcarii, Czech a nawet do Kanady.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do biura handlowego w Damienicach woj. małopolskie na stanowisko: