Specjalista ds. logistyki, Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Specjalista ds. logistyki

Agencja Personalna PGB HR poszukuje dla swojego stałego Klienta, międzynarodowej Firmy z branży FMCG, istniejącej na rynku kilkanaście lat, w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Numer ref.: SDL_1017_GDY_AIM

Zakres obowiązków:

- wsparcie Klientów firmy pod względem obsługi logistycznej,

- odpowiedzialność za optymalizację kosztów,

- ścisła współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi,

- odpowiedzialność za kontrolę oraz rozliczanie kosztów usług,

- ścisła współpraca z zagranicznymi przedstawicielami Firmy,

- odpowiedzialność za dokumentację.

Wymagania:

- czteroletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobry,

- wiedza z zakresu transportu międzynarodowego oraz procesów logistycznych,

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku spedytora.

Klient oferuje:

- umowę o pracę,

- możliwość rozwoju w międzynarodowej Firmie,

- niezbędne narzędzia pracy,

- pakiet szkoleń,

- pakiet benefitów pozapłacowych,

- możliwość awansu w strukturach wewnętrznych.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.