Specjalista ds. HR, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plDOZ - Specjalista ds. HR

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • realizacja procesów rekrutacyjnych i employer brandingowych, kluczowych z punktu widzenia przyciągnięcia oraz selekcji odpowiednich pracowników
  • aktywne poszukiwanie nowych, efektywnych źródeł naboru kandydatów
  • rozwój i szkolenia pracowników
  • wdrażanie i koordynację procesów adaptacyjnych dla nowozatrudnionych pracowników
  • dbanie o aktualizację danych personalnych
  • wsparcie bieżących projektów HR

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (np. psychologia, ZZL)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR
  • wiedza i praktyka w zakresie: rekrutacji, szkoleń, oceny pracowniczej, dodatkowym atutem jest także znajomość prawa pracy i administracji personalnej
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • nastawienia na cel, zadania i współpracę w zakresie realizacji celów firmy
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.