Specjalista ds. BHP (m/k), Września - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista ds. BHP (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy wytwarzającej folie do celów spożywczych, farmaceutycznych i chemicznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. BHP (m/k)

Work place: Września

Region: Wielkopolskie

Numer ref.: a0t6N000009OLfWQAW

Zadania:
  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP,
  • raportowanie, tworzenie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej BHP,
  • udział w przeprowadzaniu audytów stanu bezpieczeństwa, przygotowaniu oceny ryzyka zawodowego zgodnie w wymogami prawnymi,
  • udział w postępowaniach powypadkowych oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków,
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP oraz kontrola warunków pracy,
  • tworzenie kultury bezpiecznej pracy i systemu bezpieczeństwa,
  • przeprowadzanie kontroli parku maszynowego pod kątem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa,
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli,
  • zakup wyposażenia technicznego i wprowadzenie procedur roboczych i materiałów.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia dla pracowników służby BHP,
  • samodzielność w prowadzeniu działań,
  • mile widziana znajomość zagadnień ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001.
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Firmie naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozbudowany system premiowania (m.in. premie miesięczne, nagrody jubileuszowe, premie świąteczne),
  • karta MultiSport, opieka zdrowotna Medicover, ubezpieczenie grupowe,
  • program poleceń pracowników,
  • parking dla pracowników.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl