SOCIAL MEDIA MANAGER, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plAnswer - SOCIAL MEDIA MANAGER

ANSWEAR.com to sklep multibrandowy posiadający w swojej ofercie prawie 300 marek odzieżowych z całego świata. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, zapraszamy do współpracy na stanowisku:

SOCIAL MEDIA MANAGER

Miejsce pracy: Kraków

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Projektowanie i prowadzenie komunikacji w kanałach social media
  • Prowadzenie komunikacji na Facebooku i Instagramie
  • Ewaluacja działań i przygotowywanie raportów
  • Bieżąca analiza i monitoring nowych trendów występujących na rynku
  • Współpraca przy tworzeniu koncepcji kreatywnych, także wychodzących poza świat digitalu
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu contentu video
  • Tworzenie nowych koncepcji, akcji i projektów skierowanych do użytkowników mediów społecznościowych

WYMAGANIA:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w social media
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacji marek social media
  • Doświadczenie w moderacji profili marek
  • Doskonała znajomość Facebooka, Instagrama oraz YouTuba
  • Wiedza w zakresie aktualnych trendów w social media
  • Kreatywność oraz poczucie estetyki
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marek z branży modowej lub lifestylowej

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym, ambitnym i rozwijającym się zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną i karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe
  • Spełnianie swoich marzeń w obszarze social media i nie tylko

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.