Ślusarz/Blacharz (m/k) - PZL Świdnik, Świdnik - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Ślusarz/Blacharz (m/k) - PZL Świdnik

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz/Blacharz (m/k) - PZL Świdnik

Work place: Świdnik

Region: Lubelskie

Numer ref.: a0t6N000009OLfRQAW

Obowiązki:
  • wykonywanie prac montażowych,
  • wykonywanie czynności: cięcie, szlifowanie, klejenie, nitowanie, skręcanie itp.,
  • obsługiwanie elektronarzędzi.
Wymagania:
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, szczególnie suwmiarką,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • zdolności manualne,
  • dokładność i precyzyjność, wyobraźnia przestrzenna,
  • dobry stan zdrowia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • pracę na pełen etat,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • wolne weekendy,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 222 410. Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 55, II piętro.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl