Samodzielny księgowy (m/k), Słupca - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Samodzielny księgowy (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta Firmy handlowej z okolicy Słupcy, poszukujemy osób na stanowisko:

Samodzielny księgowy (m/k)

Work place: Słupca

Region: Wielkopolskie

Numer ref.: a0t6N000009O55AQAS

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych,
  • fakturowanie sprzedaży,
  • księgowanie dokumentów,
  • nadzór nad przelewami,
  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • kontrola należności,
  • tworzenie raportów finansowych,
  • opieka kadrowa.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • znajomość programu Symfonia,
  • umiejętność sporządzania deklaracji oraz rozliczeń podatkowych,
  • aktualna wiedza z zakresu prawa podatkowego i bilansowego,
  • język angielski - podstawowy,
  • myślenie analityczne,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w Firmie naszego Klienta,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę,
  • 3/4 etatu,
  • własne biuro,
  • praca hybrydowa,
  • elastyczny czas pracy,
  • dodatki świąteczne,
  • parking,
  • kawa/herbata w miejscu pracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl