Regionalny Przedstawiciel Handlowy – branża drzewna, woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Regionalny Przedstawiciel Handlowy – branża drzewna

SOPEXIM jest największą hurtownią materiałów drewnopochodnych w centralnej Polsce. Specjalizujemy się w handlu drewnem inżynieryjnym, konstrukcyjnym i klejonym, płytami drewnopochodnymi, sklejkami oraz elewacjami i tarasmi. Na rynku działamy od 30 lat.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – branża drzewna

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Przyszłe zadania polegać będą na:

  • prezentacji i sprzedaży produktów znajdujących się w ofercie firmy
  • aktywnym poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych klientów
  • opiece i podtrzymaniu relacji handlowych z obecnymi klientami firmy
  • realizacji wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy
  • raportowaniu działań handlowych i działań konkurencji
  • współpracy z działem logistycznym
  • praca głównie w terenie

Od kandydatów wymagamy:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w branży materiałów budowlanych lub branży drzewnej
  • znajomości rynku budowlanego/ drzewnego
  • dużego zaangażowania w wykonywaną pracę, odpowiedzialności i zmotywowania do realizacji celów sprzedażowych
  • umiejętności negocjacji i rozwiązywania problemów
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • ważnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • prace w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + prowizję od wypracowanego wyniku
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
  • szkolenia produktowe i handlowe
  • pomocny i przyjazny zespół
  • pracę poniedziałek – piątek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomoca przycisku

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest SOPEXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, przy ul. Wojska Polskiego 89.Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez SOPEXIM Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.