Recepcjonista/ka (Popołudniowa), Warsaw - oferta pracy - GoldenLine.plGRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O. - Recepcjonista/ka (Popołudniowa)

Dla naszego klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, pilnie poszukujemy osób z biegłą znajomością języka angielskiego zainteresowanych pracą na stanowisku:

Recepcjonista/ka popołudniowy/a (13:00-19:00)

Zadania:
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji,
  • obsługa recepcji – odbieranie telefonów oraz przyjmowanie gości,
  • obsługa korespondencji przychodzącej,
  • organizacja spotkań wewnętrznych (rezerwacja i przygotowywanie sal konferencyjnych).

WYMAGANIA

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
 biegła znajomość języka angielskiego,
 min. Półroczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane w międzynarodowej korporacji),
 bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
 wysoka kultura osobista,
 komunikatywność,
 umiejętność pracy w zespole,
 dyspozycyjność i zaangażowanie,
 dokładność, skrupulatność i bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

KORZYŚCI

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (6 godzin dziennie)
 początkowo na pół roku, potem możliwość przedłużenia,
 możliwość rozwoju,
 przyjazna atmosfera w miejscu pracy,
 możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej kancelarii
praca w centrum Warszawy
 wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".