QA Engineer, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plIT hunters - QA Engineer

IT hunters dla swojego Klienta – firmy, której Know-how to programowanie, integracja i implementacja systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych korporacjach, m.in. IKEA, poszukuje:

QA Engineer

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: QAE_0917_POZN

Opis stanowiska:

  • Analiza wymagań produktu

  • Projektowanie, realizacja i zgłaszanie wyników testów

  • Analiza i usprawnienie procesu kontroli jakości

  • Tworzenie dokumentacji testowych

  • Ścisła współpraca z QA/DEV/PM

Wymagania:

  • Doświadczenie w automatyzacji testów nie mniej niż 1,5 roku

  • Umijętność testowania na urządzeniach mobilnych,stacjonarnych i internetowych

  • Automatyczne testowanie (api, biblioteka, backend i UI)

  • Znajomość skryptów SQL i struktury bazy danych (co najmniej poziom podstawowy)

  • Doświadczenie w projektowaniu testów

  • Wiedza na temat procesów testowania i śledzenia błędów

  • Praktyczna wiedza na temat wszelkich popularnych zastosowań systemu śledzenia błędów (np. JIRA)

  • Znajomość technik BDD

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Praktyczne, podstawowe umiejętności narzędzi do zarządzania testami (HP ALM, HP Quality Centre)

  • Praktyczna wiedza na temat testowania stron internetowych opartych na REST / XML / JSON

  • Doświadczenie w testach BPM

  • Zarządzanie zespołem

  • ISTQB / ITIL

  • Unix

  • TestFX

  • Atlassian Stack

Klient oferuje:

  • Premii za projekty;

  • Premii za innowacyjność;

  • Opieka medycza;

  • Szkolenia zamknięte;

  • Umowa o pracę;

  • Angielski z native speaker'em w biurze w godzinach pracy,

  • Udział w międzynarodowych konferencjach,

  • Wypłata za aktywność fizyczną

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.