PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, południowo-zachodnia Polska (lubuskie, dolnośląskie, opolskie) - oferta pracy - GoldenLine.plIndasa Polska Sp. z o.o. - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Oferta archiwalna

Indasa Polska Sp. z o.o.

Firma Indasa Polska Sp. z o.o.
filia portugalskiego producenta materiałów ściernych
z siedzibą w Gdańsku, ul. Astronomów 10
zaopatrująca rynek motoryzacyjny (głównie rynek napraw lakierniczych),

poszukuje Kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miasto: południowo-zachodnia Polska (lubuskie, dolnośląskie, opolskie)

Numer ref.: PH rekrutacja

Oczekujemy:

  • skuteczności i doświadczenia w sprzedaży
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielności w działaniu
  • zaangażowania i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności raportowania
  • dyspozycyjności
  • znajomość podstaw pracy na lakierni samochodowej będzie mile widziana

Obowiązki:

  • obsługa klientów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • reprezentowanie należytego wizerunku Firmy
  • udział w targach i spotkaniach branżowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w systemie podstawa + premia od wykonanego zadania
  • narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer i telefon komórkowy
  • szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" do dnia 06.10.2017.

Wstępne rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbędą się we Wrocławiu.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.