Przedstawiciel handlowy, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plLafarge - Przedstawiciel handlowy <br><span id="uwagiDoStanowiska">Segment: Budynki i Infrastruktura</span>

Oferta archiwalna

Praca w Lafarge to...

Przedstawiciel handlowy
Segment: Budynki i Infrastruktura

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: b6257fec9176

Twoje zadania:

  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych w podległym regionie,
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze wszystkimi klientami,
  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,
  • Współpraca z działami wspierającymi i pozostałymi segmentami celem realizacji strategii firmy,
  • Nadzór nad jakością dostarczanych produktów oraz jakością usług świadczonych przez Podwykonawców,
  • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia,
  • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja), w tym analiza działań handlowych konkurencji,
  • Minimalizacja ryzyka kredytowego, oraz kontrola należności odbiorców.

Twoje wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym, znajomość branży budowlanej,
  • Wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania projektem,
  • Bardzo dobra wiedza produktowa i techniczno-aplikacyjna,
  • Zorientowanie na klienta, wyniki i otwartość na zmiany,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania i wdrażania rozwiązań,
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera i pakietu Office,
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana w stopniu średnio zaawansowanym,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.

Twoje korzyści:

Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.

Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „APLIKUJ” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i przechowywanie CV dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji przez okres 6 miesięcy, prowadzonego przez administratora LAFARGE CEMENT S.A. z siedzibą w Małogoszczu, ul. Warszawska 110 („Spółka") oraz współadministratorów Lafarge Kruszywa i Beton sp z o.o., Geocycle sp z o.o., LH Engineering sp z o.o., Yeoman Poland sp z o.o., ;KOSD Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., Zakład Gospodarki Popiołami Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP Sp. z o.o., Contractor Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania, usunięcia, przeniesienia lub do ograniczenia ich przetwarzania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz : TUTAJ

Kim jesteśmy:

Poznaj nas bliżej - odwiedź www.lafarge.pl