Przedstawiciel Handlowy - Key Account Manager - HVAC, Klimatyzacja, - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Przedstawiciel Handlowy - Key Account Manager - HVAC, Klimatyzacja

Międzynarodowa firma jest liderem w technologiach dla HVAC, Klimatyzacja, Air conditioning parts

Firma poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Key Account Przedstawiciel Handlowy. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 3~4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko..

Please send English CV

Przedstawiciel Handlowy - Key Account Manager - HVAC, Klimatyzacja

Zakres zadań:

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach -  HVAC, Klimatyzacja, Air conditioning parts
  • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi klientami ;
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem;
  • Promocja oraz sprzedaż produktów będących w ofercie firmy,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów (Distributors, sklepy HVAC, Klimatyzacja )
  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia obsługiwanych
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Sporządzanie raportów do HQ Tokio Japan

Wymagania:

  • Znajomość branży HVAC, Klimatyzacja, Air conditioning parts
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3~4 lata,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność przeprowadzania prezentacji i negocjacji handlowych,
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • Komunikatywność,
  • Silna orientacja na realizację celów,
  • Prawo jazdy kategorii B i samochod
  • Home office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2000 Euro mies. i system motywacyjny oparty na osiąganych wynikach,
  • Dużą samodzielność pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".