Przedstawiciel handlowy do sprzedaży węgla, - oferta pracy - GoldenLine.plArtano - Przedstawiciel handlowy do sprzedaży węgla

Oferta archiwalna

www.artano.pl

W związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy do sprzedaży węgla

zadania:

  • pozyskiwanie klientów
  • sprzedaż węgla na wyznaczonym terenie
  • realizacja wyznaczonych planów

oczekiwania:

  • min. wykształcenie średnie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • samochód i inne narzędzia pracy

 C.V. i list motywacyjny prosimy kierować za pomocą poniższego przycisku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji."

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."