PROGRAMISTA FRONTEND, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plCYFROWY POLSAT - PROGRAMISTA FRONTEND

Jeśli jesteś zdolny i ambitny, jeśli chcesz się rozwijać uczestnicząc w tworzeniu nowatorskich rozwiązań, z których korzystają już miliony Polaków na całym świecie, koniecznie dołącz do nas! My zadbamy o rozwój Twojej kariery!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i powstawaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA FRONTEND

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: PF/GL

Zakres obowiązków:

  • rozbudowa aplikacji webowych działających na platformach telewizyjnych Smart TV,
  • tworzenie oraz rozbudowa witryn WWW związanych z aplikacjami ipla i muzo,
  • rozwijanie narzędzi wewnętrznych firmy,
  • współpraca z partnerami technologicznymi w Grupie Cyfrowy Polsat oraz partnerami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka JavaScript (czystego, „vanilla” JavaScript),
  • bardzo dobra znajomość HTML (w tym HTML5), CSS (w tym CSS3) i standardów W3C,
  • doświadczenie w tworzeniu Single Page Applications z wykorzystaniem bibliotek typu MV**, np. Backbone.js, Angular.js, Knockout.js,
  • umiejętność optymalizacji stron www pod różne przeglądarki,
  • znajomość Adobe Photoshop w stopniu pozwalającym na samodzielne cięcie layoutów.

Mile widziane:

  • swobodne poruszanie się w zagadnieniach server-side (node.js, Ruby on Rails, Django),
  • znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN).

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia na dynamicznie rozwijającym się rynku Smart TV,
  • wsparcie doświadczonych programistów JavaScript,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij do nas swoje CV.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.