Praktykant w Dziale Zarządzania Wiedzą, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plBSS - Praktykant w Dziale Zarządzania Wiedzą

Business Support Solution SA to jedna z wiodących firm w Polsce działająca w branży BPO, należąca do Pelion SA

Czy duża organizacja może stwarzać nie tylko stabilne warunki zatrudnienia, ale też kameralną atmosferę pełną wsparcia i pozytywnych relacji?

My wierzymy, że  TAK.

Firmę tworzą ludzie - szukamy osób, które chcą z nami tworzyć i rozwijać BSS SA

Praktykant w Dziale Zarządzania Wiedzą

Miejsce pracy: Łódź

Zadania w trakcie praktyk:

  • Bieżąca pomoc w podstawowych czynnościach działu podatkowego
  • Wsparcie w wypełnianiu obowiązków dokumentacyjnych w zakresie cen transferowych
  • Przygotowywanie prostych analiz finansowych

Wymagania:

  • Studenci ostatnich lat studiów magisterskich na wydziałach ekonomicznych lub pokrewnych
  • Znajomość podstawowych pojęć ekonomicznych i z zakresu rachunkowości
  • Obsługa pakietu Ms Office (w szczególności word i excel)
  • Umiejętność współpracy w zespole i raportowania
  • Samodzielność i komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w działach księgowych

Oferujemy:

  • Płatną praktykę z możliwością zatrudnienia po okresie praktyk
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie zarządzania wiedzą
  • Możliwość uczenia się od specjalistów oraz managerów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość poznania standardów pracy w dużej organizacji
  • Szansę na kontynuowanie współpracy

BSS SA jest firmą świadcząca usługi outsourcingu finansowo-księgowego, zatrudniającą ponad 300 pracowników, w tym specjalistów w dziedzinie rachunkowości, finansów, controllingu, rozliczeń kadrowo-płacowych, prawa i podatków posiadających duże doświadczenie w różnych sektorach gospodarki oraz kompleksową wiedzę popartą uprawnieniami biegłego rewidenta, ACCA, doradcy podatkowego czy Green Belt oraz certyfikatami Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

*Pelion SA, do której należy BSS SA, to największa firma na rynku ochrony zdrowia w Polsce i jedna z największych firm na litewskim rynku farmaceutycznym. W Polsce działalność Pelion SA i jej spółek zależnych obejmuje: sprzedaż hurtową (Polska Grupa Farmaceutyczna SA, Pharmapoint SA), sprzedaż detaliczną (DOZ SA, Natura Sp. z o.o.), a także zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne (PGF Urtica Sp. z o.o., Pharmalink Sp. z o.o.). Spółki Pelion zatrudniają ponad 9,4 tys. osób. Promują innowacyjne rozwiązania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i klientów, a także posiadają strategiczne podejście do odpowiedzialnego i zrównoważonego prowadzenia biznesu.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi (91-341 Łódź), przy ul. Pojezierskiej 90A. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia zgody na udostępnienie danych osobowych innym podmiotom z grupy kapitałowej Pelion Healthcare Group, zostaną one przekazane tym podmiotom na potrzeby prowadzonych przez te podmioty rekrutacji. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez administratora danych rozpatrywane.

W zgłoszeniu prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych w załączonym CV przez Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 90A, jako administratora danych osobowych, wyłącznie na potrzeby realizacji procedury rekrutacji pracowników, przeprowadzanych przez ten podmiot obecnie. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana, w tym celu prosimy o kontakt: Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 90A.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w załączonym CV przez Business Support Solution SA na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników przeprowadzanych przez ten podmiot w przyszłości, przez okres 1 roku. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana, w tym celu prosimy o kontakt: Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 90A.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych objętych formularzem oraz CV przez BSS S.A. podmiotom z grupy kapitałowej Pelion Healthcare Group, w ramach której Pelion S.A. jest podmiotem dominującym, wyłącznie na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników przeprowadzanych przez te podmioty obecnie oraz w przyszłości przez okres 1 roku. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana, w tym celu prosimy o kontakt: Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 90A.”