Pracownik produkcji (m/k), Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik produkcji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta elementów do siedzeń samochodowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)

Work place: Bielsko-Biała

Region: Śląskie

Numer ref.: a0t6N000009OM0NQAW

Zadania:
  • praca przy montażu części do samochodów osobowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń.
Czego oczekujemy?
  • zaangażowania, motywacji do pracy,
  • mile widziane zdobyte doświadczenie w pracy przy produkcji.
Możemy zaoferować:
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy + premia miesięczna uznaniowa,
  • dodatki od samego początku zatrudnienia - dodatek do 3 zmiany - 20%.

Ponadto:
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

Dodaj swoje CV do aplikacji lub skontaktuj się z nami w celu umówienia na spotkanie.

Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy większej ilości pracowników. Jest możliwość spotkania się w firmie przed podjęciem współpracy!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl