Personel pomocniczy / sprzedaż fajerwerków, Czersk - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Personel pomocniczy / sprzedaż fajerwerków

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta dużej i wiodącej marki zajmującej się sprzedażą drzwi, okien i bram garażowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Personel pomocniczy

Miasto: CZERSK

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Dbanie o właściwą ekspozycję towaru

Aktywna sprzedaż

Prace porządkowe

Wymagania:

Dyspozycyjność oraz chęć do pracy w dniach 27 -31 grudnia

Posiadanie aktualnej książeczki sanepid

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Sumienność

Oferujemy:

Umowę zlecenie / dzieło
Atrakcyjną stawkę godzinową
Miłą atmosferę w pracy

 Aplikacje prosimy wysyłać na adres: lidia.nikiel@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny SF/12/GL  Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Personel pomocniczy / sprzedaż fajerwerków

Miejsce pracy: Czersk

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.