Pakowacz (m/k), Ostróda - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pakowacz (m/k)

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz (m/k)

Work place: Ostróda

Region: Warmińsko-mazurskie

Numer ref.: a0tbI000000Wd7vQAC

Zakres obowiązków:
  • pakowanie w kartony gotowych produktów spożywczych,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • obsługa maszyn produkcyjnych takich jak: składarka kartonów, wkładarka worków foliowych,
  • kontrola oraz sortowanie gotowych wyrobów spożywczych.
Wymagania:
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wykonania,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym 6:20-14:20, 14:20-22:20, docelowo 3-zmianowym,
  • praca w zmiennych warunkach atmosferycznych, temp. około 10 st. C,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (2/3) - gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • praca od pon. do sob. w 5-dniowym systemie czasu pracy,
  • pełna sprawność fizyczna - obsługa maszyn w ruchu,
  • dobra organizacja pracy oraz wysoka komunikatywność,
  • mile widziane - doświadczenie w branży spożywczej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na cały etat z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie, startujemy od 27,70zł/h brutto,
  • nagrody uznaniowe,
  • możliwość zorganizowania dojazdu do miejsca pracy,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez rozbudowany system szkoleń,
  • możliwość awansu zawodowego.

Praca na obrzeżach Ostródy, Górka.

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 795 428 478.

Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl