Pakowacz/ka, Zawiercie - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pakowacz/ka

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz/ka

Work place: Zawiercie

Region: Śląskie

Numer ref.: a0tbI000000c7AAQAY

Zakres obowiązków:
  • obsługa prostych maszyn na hali (zgrzewarka, praska, wiertarka),
  • pakowanie gotowych elementów wg. instrukcji,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • wykonywanie zadań zgodnie z listą zleceń produkcyjnych.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym z możliwością przejścia na pracę w systemie 3-zmianowym,
  • precyzyjność i dokładność,
  • umiejętności manualne.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia do 16% mies.,
  • dodatki za brak absencji,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • bardzo korzystne warunki opieki medycznej,
  • komfortowe warunki pracy w nowo powstałym obiekcie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl