Operator Wsparcia Produkcji, Piotrków Trybunalski - oferta pracy - GoldenLine.plAAS - Operator Wsparcia Produkcji

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu kontroli, selekcji i naprawy komponentów oraz usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Operator Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy,
  • raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania.

Wymagania:

  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagodzenie,
  • nie wymagamy doświadczenia,
  • praca w renomowanej firmie,
  • opieka koordynatora,
  • odzież robocza.

Dołącz do nas już dziś!

Nie wysyłaj CV! Wystarczy tylko Twój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą.

Rekrutacja bez wychodzenia z domu! Aplikuj on-line. Kliknij w tekst po prawej stronie ogłoszenia „Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning”.