Operator maszyn wykrawających i gnących (m/k) - Niemcy, Mauer - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator maszyn wykrawających i gnących (m/k) - Niemcy

Aktualnie dla naszego Klienta, który projektuje, produkuje i dostarcza sprężyny, części tłoczone i gięte do niemal wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn wykrawających i gnących (m/k) - Niemcy

Work place: Mauer

Region: Baden-Württemberg

Numer ref.: a0t6N000009OLhhQAG

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn produkcyjnych, głównie maszyn wykrawających i gnących,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy,
  • konserwacja urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator maszyn,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn wykrawających i gnących,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2,
  • posiadanie samochodu w celu dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • stawkę 17-18 euro/h brutto (stawka godzinowa uzależniona od doświadczenia),
  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Mauer (69256).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 663 301 046.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl