Operator Maszyn Produkcyjnych, Lębork - oferta pracy - GoldenLine.plMOWI POLAND SA (daw. MORPOL SA) - Operator Maszyn Produkcyjnych

Oferta archiwalna

Operator Maszyn Produkcyjnych

Miejsce pracy: Lębork

Mowi Lębork jest częścią grupy Mowi, jednej z największych na świecie firm produkujących owoce morza i największym producentem łososia atlantyckiego. Firma zatrudnia ponad 14 000 osób w skali światowej i jest reprezentowana w 25 krajach.

ZADANIA:

  • kontrolowanie procesu produkcyjnego
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o powierzone narzędzia

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • sumienności i zaangażowanie w pracę
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • dobre wdrożenie do nowej roli i merytoryczne wsparcie przełożonego
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych i benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku

W TEMACIE WIADOMOŚCI NALEŻY WPISAĆ: Operator-Lębork

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez MOWI Poland S.A.
z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest MOWI Poland S.A z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@morpol.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez MOWI S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@morpol.com "