Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa spożywczego (m/k), Ostóda - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa spożywczego (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, będącego przedstawicielem amerykańskiego koncernu, współpracującego z najpopularniejszymi sieciami restauracji na świecie, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa spożywczego (m/k)

Work place: Ostóda

Region: Warmińsko-mazurskie

Numer ref.: a0t6N000009OKPXQA4

Obowiązki:
  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych,
  • przestrzeganie receptur technologicznych oraz odpowiedzialność za jakość wyrobów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • utrzymywanie stanowiska pracy w odpowiednim stanie czystości, zgodnie z zasadami i wytycznymi BHP.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn (mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym),
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - będą dodatkowym atutem,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,
  • umiejętność obsługi zautomatyzowanych urządzeń - mile widziane,
  • pełna sprawność fizyczna - obsługa maszyn w ruchu,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (2/3) - gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • praca od pon. do sob. w 5-dniowym systemie czasu pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, startujemy od 27,70zł/h brutto - uzależnione od doświadczenia,
  • nagrody uznaniowe,
  • zorganizowany dojazd na trasie Morąg - Górka, Iława - Górka,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez rozbudowany system szkoleń,
  • możliwość awansu zawodowego.

Praca na obrzeżach Ostródy, Górka.

Masz doświadczenie w tego typu pracy? Nie zwlekaj - wyślij nam CV już teraz!

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 795 428 478.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl