Operator Maszyn CNC, 15 Euro/h + 40 Euro/tydz., Lipsk - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Operator Maszyn CNC, 15 Euro/h + 40 Euro/tydz.

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z Niemiec, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn CNC, 15 Euro/h + 40 Euro/tydz.

Miejsce pracy: Lipsk
Region: Cała Polska
Numer ref.: OPM/LIP/122019

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn typu: tokarka, frezarka, maszyna numeryczna
  • potrafisz czytać rysunek techniczny
  • znasz język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym

Co możemy zagwarantować:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15 Euro/h wzbogacone o dietę w wysokości 40 Euro/tydzień
  • pełny pakiet socjalny – ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • bezpłatne zakwaterowanie, w pełni opłacone przez pracodawcę
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • dodatki za pracę w weekendy oraz nadgodziny

Twoje obowiązki:

  • obsługa tokarki, frezarki, maszyn numerycznych
  • czytanie rysunków technicznych
  • kontrola poprawności działania urządzeń

Kilka istotnych informacji:

  • praca od poniedziałku do soboty po około 8 – 10 godzin dziennie.
  • w umowie zapewnione przepracowanie w miesiącu nie mniej niż 35 godzin.
  • wypłaty w Euro.
  • po 2 tygodniach pracy można pobrać zaliczkę (około 200 Euro).
  • koszty mieszkania rozliczane są z wynagrodzeniem, bez pobierania dodatkowych opłat.
  • ubranie robocze bezpłatnie od firmy.
  • za każdy przepracowany miesiąc należą się 2 dni urlopu.
  • ubezpieczenie od 1. dnia pracy.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.