OPERATOR LINII GRANULACJI, Szydłowiec - oferta pracy - GoldenLine.plKlient GoldenLine.pl - OPERATOR LINII GRANULACJI

Oferta archiwalna

Klient GoldenLine.pl

Lider w branży recyklingu tworzyw sztucznych poszukuje do pracy osób na stanowisko

OPERATOR LINII GRANULACJI

Miasto: Szydłowiec

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • obsługa linii produkcyjnej wytwarzającej regranulat polipropylenowy;
  • praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym;

Wymagania

  • dyspozycyjność;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnych sterowanych komputerowo w podobnej branży;

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, po okresie próbnym premia oraz dodatek akordowy;
  • przeszkolenie z obsługi;

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu kom. 606 638 300

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.