Monter opon/wulkanizator (m/k) - Niemcy, Bruchsal - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Monter opon/wulkanizator (m/k) - Niemcy

Obecnie dla naszego klienta, zajmującego się wulkanizacją na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter opon/wulkanizator (m/k) - Niemcy

Work place: Bruchsal

Region: Baden-Württemberg

Numer ref.: a0t6N000009OLgjQAG

Zakres obowiązków:
  • wymiana opon samochodowych,
  • montaż - demontaż kół (wyważanie),
  • zakładanie i zdejmowanie alufelg, felg.
Wymagania:
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w zakresie wymiany opon samochodowych,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd,
  • gotowość do pracy w sezonie wiosennym (około 1,5 miesiąca).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją Pracy Trenkwalder,
  • stawkę 14 €/h brutto,
  • możliwość pracy w nadgodzinach i otrzymania zaliczek,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie na etapie zatrudnienia i pracy.

Miejsce pracy: Bruchsal.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl