Monter (m/k), Bukowno - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Monter (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter (m/k)

Work place: Bukowno

Region: Małopolskie

Numer ref.: a0tbI000000X0hBQAS

Obowiązki:
  • praca produkcyjna - składanie niewielkich komponentów,
  • obsługiwanie maszyn do montażu,
  • kontrola wyprodukowanych elementów,
  • zgłaszanie usterek, awarii,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • współpraca z pracownikami na innych stanowiskach pracy.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • chęci do pracy.
Oferujemy:
  • dowozy pracownicze z Olkusza i Klucz,
  • miejsce pracy: Bukowno k. Olkusza,
  • wynagrodzenie podstawowe: 4600 zł brutto,
  • premię kwartalną do około: 2500 zł brutto,
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,
  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek.

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania swojego CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl