Monter konstrukcji w przemyśle stoczniowym (plater), okolice Dordrecht i Leiden - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Monter konstrukcji w przemyśle stoczniowym (plater)

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem, jest holenderska agencja pracy.

Monter konstrukcji w przemyśle stoczniowym (plater)

Miejsce pracy: okolice Dordrecht i Leiden

Region: Cała Polska

Numer ref.: PLT/NL

Zakres Obowiązków

  • praca w branży stoczniowej przy produkcji i montażu elementów metalowych, również aluminiowych.
  • ciecie, wiercenie, szlifowanie, arkuszy metalowych zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle stoczniowym,
  • umiejętność cięcia, wiercenia, wypalania otworów i szlifowania,
  • czytanie rysunków technicznych,
  • certyfikat VCA,
  • komunikatywny język angielski,

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 13 Euro netto/godzinę.
  • stałe zatrudnienie na dłuższych kontraktach,
  • zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę,

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.