Młodszy Specjalista – Technolog ds. Klejenia, Nowy Sącz - oferta pracy - GoldenLine.plnewag - Młodszy Specjalista – Technolog ds. Klejenia

Jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją, modernizacją
oraz naprawami taboru szynowego, z wieloletnim branżowym doświadczeniem,
poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista – Technolog ds. Klejenia

Miasto: Nowy Sącz

Region: małopolskie

Obowiązki:

  • opracowanie technologii klejenia dla pojazdów, zespołów i części
  • dobór materiałów klejących oraz obliczenia połączeń klejonych
  • weryfikacja oraz nadzór nad wdrażaniem nowych technologii do produkcji
  • dobór i weryfikacja materiałów stosowanych do klejenia pod względem ich przydatności, zgodności z wymaganiami oraz przepisami
  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej dotyczącej procesów klejenia
  • tworzenie instrukcji technologicznych związanych z procesem klejenia
  • tworzenie struktur materiałowych oraz określanie zużycia materiałów związanych z procesem klejenia
  • kontakt z dostawcami materiałów klejących

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • wiedza i doświadczenie w obszarze technologii procesów klejenia w produkcji
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • kreatywność, samodzielność, sumienność
  • komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie

Oferujemy:

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie do wypoczynku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • kursy językowe
  • system premiowy

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.