Młodszy specjalista ds. logistyki (m/k), Kłodzko, Polska - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Młodszy specjalista ds. logistyki (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. logistyki (m/k)

Work place: Kłodzko, Polska

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000knlLIQAY

Obowiązki:
  • analiza transportów (koszty, KPI),
  • zamawianie transportów i transportów specjalnych, wprowadzenie danych do systemu TimeSlot,
  • kontakt z firmami transportowymi,
  • wystawianie faktur transportowych,
  • kontrola ilości opakowań zwrotnych oraz inwentaryzacja miesięczna (prowadzenie dziennych raportów),
  • wprowadzanie aktualizacji zamówień od klientów do systemu Streamsoft,
  • inne zlecone zadania przez przełożonego.
Wymagania:
  • min. rok doświadczenia w dziale logistyki,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wykształcenie min średnie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl