Młodszy Specjalista Analityk (laboratorium mikrobiologiczne), Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plTeva - Młodszy Specjalista Analityk (laboratorium mikrobiologiczne)

Praca w firmie TEVA Operations Poland Sp. z o.o. to szansa zdobycia umiejętności i doświadczeń, które gwarantuje zatrudnienie w dużej, międzynarodowej korporacji. Krakowski zakład to producent leków o 80-letniej tradycji, który jest obecnie częścią globalnej firmy Teva - jednej z największych firm farmaceutycznych świata - specjalizującej się w produkcji i sprzedaży leków generycznych.

Młodszy Specjalista Analityk (laboratorium mikrobiologiczne)

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych materiałów wyjściowych, opakowaniowych
  • kontrola czystości mikrobiologicznej produktów gotowych
  • pobieranie prób środowiskowych (woda, gazy, HVAC)
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej i analitycznej wg obowiązujących procedur

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe /preferowane biotechnologia, farmacja, biologia lub pokrewne/
  • znajomość zasad pracy w laboratorium GLP
  • znajomość technik mikrobiologicznych
  • dobra organizacja pracy,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • pracę w ramach w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet benefitów

INTERESUJĄCE? NIE CZEKAJ – APLIKUJ JUŻ TERAZ!